Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek párkapcsolati téren?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek párkapcsolati téren?

Figyelt kérdés

A problémám, hogy nem is tudom igazán, hogy legyen-e barátnőm vagy ne. Valamikor úgy érzem, hogy nagyon jó lenne, mármint úgy igazán, valaki akit szeretek és ő viszontszeret. Máskor viszont ez az egész olyan bonyolultnak tűnik és úgy érzem, hogy nincs senki, aki úgy igazán tetszene, és szerelmet érezhetnék iránta. Ráadásul ez az utolsó évem a gimiben, és nagy valószínűséggel jövőre már Pestre megyek tanulni, tehát lehet, hogy ha találnék is valakit, egy év múlva már csak távkapcsolat lehetne, ami nem jó.

Másrészt lehet, hogy túl válogatós vagyok lányok terén? Mert egyik ismerős lányt sem tudom valahogy elképzelni magam mellett. Érdemes várni valakire, aki szép, okos, hasonló érdelődési köre van, mint nekem stb.?

Remélem nem lett túl hosszú, de elég sokat gondolkodom mostanában erről és nem tudok válaszokat találni magamban.


2010. szept. 5. 03:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és 17/F, egyébként.
2010. szept. 5. 04:08
 2/6 anonim ***** válasza:

létezik még ilyen fiú? meglepő... :)

én azt tanácsolom hogyha nem tetszik most egy lány sem, akkor ne is kezdj egyikkel sem. várd meg azt aki az első pillanattól fogva megfog valamivel. :)

2010. szept. 5. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben jártam, 19 éves koromig kellett várnom, hogy jöjjön egy lány, aki érdekel. Utána 23 évesen. Azóta megint semmi. Van ilyen.

25/f

2010. szept. 5. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én egyet értek, a második válaszolóval, lehet, hogy itt pesten találod meg az elsőt :)
2010. szept. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kacsincs lyukam 3
2010. szept. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy vagyok ezzel,mint te,csak a pasikkal.Lány vagyok,17 éves szintén.

Persze,hogy érdemes várni,egyszer majd úgyis lesz valaki,aki nélkül nem tudnád elképzelni az életedet.:)

2010. szept. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!