Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan hogy az ember nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy az ember nem tudja mit érez? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Van egy barátom (lassan 1 éve eggyütt vagyunk). Először nagyon jó barátok lettünk, és csak utána alakult ki a járás dolog. Mindig is nagyon fontos volt nekem, ő a legjobb barátom is. Csak az a baj, hogy nem tudom hogy állok a szerelem dologgal. Néha érzem azt a bizsergést, és hogy nagyon szeretem, de néha abszolult semmit sem érzek (és sajnos mostanában az utóbbi az erősebb:()

Nem akarok játszani vele, és nem is akarom elveszíteni, de ez a helyzet az agyamra megy...

Olyan rossz látni, hogy ő még ugyanúgy szeret de én már egyáltalán nem.

Mit mondjak neki? Volt már mással is ilyen hasonló?


2010. szept. 5. 00:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Kihult Szerelem.. :(
2010. szept. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
1 kérdés, aztán kifejtem, hány éves vagy?
2010. szept. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Tomazolika ***** válasza:
Igen van ilyen az emberekkel csak az nem mind1 hogy mennyi ideig érzed ezt , mert ha túl sokáig akkor rossz azt nézni hogy a másik meghalna érted te meg csak úgy vagy, szerintem jobb ha ezt megbeszéled vele mert ha ez sokáig így marad akkor üres érzelmeket kap tőled és még a barátságot is elveszíted! ja és sose a barátod legyen a "legjobb barátod" mert abból csak a bajvan . amúgy mióta "nem érzel semmit iránta?
2010. szept. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szia:) *érzem,késö van.értelmetlen lesz xdd. de megprobálom:$*

Velem most pont ez van/volt..és én nem akartam elmondani a fiúnak, mert ugye nem akartam megbántani..:SS [de utólag nagyon megbántam,szemétség volt. de ez előtt ilyen még sohasme volt velem, én sem tudtam,mit tegyek]

néha amikor beszélgettünk msn-em, már attól is bizseregtem és éreztem hogy elpirulok,hogy nagyon szeretem, ha valami bókot írt, vagy azt irta hogy szeret. aztán máskor az ilyenre egyszerűen reagálni sem tudtam, nem értettem, mi van velem..továbbra sem mondtam el neki. aztán azt hiszem most rájött, és hát most vége..:| de rájöttem, hogy ha máskor ilyen van, akkor őszintén el kell neki mondani mindent, mert igy rosszabb ha ő jön rá.

mondd meg neki, hogy egyszerűen már nem tudod, hogy mit érzel iránta, és jobb lenne, ha szakítanátok, vagy egy kicsit hanyagolnátok egymást..persze ha tudod,hogy már nem szereted, akkor inkább szakíts vele, de azt mondd hogy csak szüneteltessétek a dolgot, mert akkor várni fog rá,reménykedni hogy még összejöhettek és ugyanugy szerethetitek egymást, aztán amikor majd elmondod nekihogy végleg vége akkor pofára esik.. de talán ha egy ideig nem találkoztok, akkor majd elkezd neked hiányozni, és akkor tudni fogod, hogy szereted-e még vagy nem..

na jo bocs, ez tényleg nagyon értelmetlen lett..:'DD de remélem azért kb sikerült megérteni, amit akartam irni xdd

2010. szept. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szereted szerelemből csak ő a legjobb barátod és ezért ragaszkodsz hozzá. Szerintem ne húzd a dolgot, szakítsatok mert így előbb vagy utóbb vége lesz és akkor neki nagyon fog fájni. A volt barátommal ugyan ez volt a helyzet csak fordítva. Ő sem tudta, hogy szerelemből szeret- e vagy csak szeretetből. Másfél év után elhagyott egy másik lány miatt és ekkor vallotta be, hogy talán sosem szeretett szerelemből csak ragaszkodott hozzám.
2010. szept. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Na mind1, szerintem ez a kihult szerelem 2 értelmű dolog:

-Megjött a szeretet, kb 1 év eggyütt járás után szokott megérkezni, de ez párkapcsolat függő.

-Teljes közömbösség állapot lépett fel, szóval már semmit nem érzel iránta!

2010. szept. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem ilyen csak az idióta döntésképtelen emberekkel fordul elő,ez olyan dolog hogy leülök kajálni,eszek de nem tudom mit rakok a számba,de eszek :S
2010. szept. 5. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!

Nagyon hasznosak számomra, hiszem pár embernek ugyan az a története...

Várok még 1 hetet, és ha erősödik a nem vagyok szerelmes dolog akkor elmondok neki mindent...:(



U.i.: Utolsó: Hidd el nem olyan egyszerű ez... Egy hónap után könnyebben megtettem volna, de egy év után már nehéz...

2010. szept. 5. 12:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyj magatoknak egy kis időt.Ha tényleg fontos a számodra,sokszor gondolsz rá,hiányzik akkor ne hagyd annyiban! F
2010. szept. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!