Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amikor hosszú ideig vágyódunk valaki után és megkapjuk, már nem érdekel úgy?

Figyelt kérdés
Ez van az én esetemben. 5 hónapot vártam egy srácra, és most 2 hete járunk. De aggódom. Úgy érzem nincs szükségem rá, hülyén viselkedek vele, és ezt ma szóvá tette. Azt mondtam neki, hogy csak képzelődik. Viszont érzem, hogy ha szakítanánk az, az nekem nagyon nagyon rosszul esne. Hogy lehetek ilyennnn nem is tudom milyen...?!
2010. szept. 4. 23:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen...ez a se vele se nélküle állapot, csajoknál és pasiknál is gyakran előfordul...inkább örülj neki, hogy van....és gondolj csak bele...lehet, hogy néha ő is így érez....gáz mi?
2010. szept. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"the chase is better than the catch"


scooter - how much i the fish


micsoda igazmondó ez a hp :)

2010. szept. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát, ez előfordul, nincs ezzel baj, nem tehetsz róla, velem is számtalanszor megtörtént, volt hogy évekig vártam, aztán amikor összejött, akkor semmi. Ki fogod nőni, nem mindenkinek sikerül, de azért a többségnek igen :)
2010. szept. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert néha a vadászat izgalma jobb mint a zsákmány.
2010. szept. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

sajnos ez így van...ha valamire sokáig csak vágyakozol, akkor "felnagyítod", sokkal több jelentőséget tulajdonítasz neki, mint valójában, és sokkal többet képzelsz bele, sokkal jobbak képzeled el, aztán mikor megkapod, csalódsz, h ennyi? tényleg? ezért volt az a felhajtás? én pl ezért utálom mikor valamire nagyon sokat kell várnom, és túl sokat ábrándozok róla... mert ettől félek, h ez lesz :) pl. én rengeteget fantáziálok egy pasiról, nagyon hosszú ideje, és mikor arra gondolok, h esetleg mi lenne ha megkapnám, elkeseredek, hogy nem is lenne az nekem olyan jó, mert akkor már vége lenne, megtudnám, milyen, nem tudnék tovább álmodozni, fantáziálni... ezért ha egyszer odakerülök, h talán összejöhet, megpróbálom majd elhúzni a dolgot


21/L

2010. szept. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hm hasonló cipőben járok,mint a kedves utolsó,csak még durvább a helyzet.3 éve odavagyok egy nős férfiért,persze nem szaladok utána.Én nem akarok avatkozni beléjük,de mivel tudom,hogy elérhetetlen,annál jobban kell(ene).Én olyan tulajdonságokkal ruháztam fel Őt az évek alatt,amik Rá nem is jellemzőek,csak képeken látom és ugye egy idealizált valami lett belőle.Egyszer elmesélte,hogy én is tetszem neki és elcsattant egy csók,és még életemben nem dobtam el igy magamtól senkit.Egy olyan nagy csalódás volt számomra,hogy ezért álmodoztam én három évig.Nem kell,inkább maradjon elérhetetlen.De mikor növöm én ezt ki,nem tudom,pedig már ideje lenne.

23/L

2010. szept. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igaza van 21 L-nek. Ha sokáig nem kapsz meg valakit, elkezdel ábrándozni. Nem hiába mondják, hogy ábrándozás az élet megrontója, mert unalmassá teheti az egész kapcsolatot. A szerelem is ilyen. Az is ábrándozásra késztet, ráadásul legtöbb esetben önző az adok-kapok skálán. Aztán sokan úgy vannak vele (nem mindenki), hogy a rég várt találkán csak áll a másik mellett, s nem tud mit mondani, egy ürességet érez belül. Meg a nagy vágyakozás gátlásokat is előidéz, amik szintén nem tesznek jót a kapcsolatnak. Természetesen kell viszonyulni a másikhoz, nem szerelemtől feldúltan. Tudatosan csináld ezt és tudd, hogy boldoggá akarod tenni, de ugyanakkor szabadságot is hagysz neki. Tudd, hogy szükséged van rá és neki is szüksége van rá testileg és lelkileg, mindezt józan fejjel.
2010. szept. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Mert mindig az elérhetetlen kell..
2010. szept. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szeriontem nem ismertd a csávót,és mikor összejöttetek megismerted hogy milyen is.
2010. szept. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!