Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnék összejönni vele [. ]?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék összejönni vele [. ]?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a probléma hogy van egy lány az osztályban, aki tetszik csak egy gond van: állandóan az egyik lánnyal van az osztályból aki teljesen "fiúellenesé". Teljesen megváltoztatja a stílusát, ezért szinte hozzá se tudok szólni. Nem tudjátok hogy tudnék mégis valahogy összejönni vele?


2010. szept. 4. 21:36
1 2
 11/17 gabriell88 ***** válasza:
tipp: figyeld meg miben jó a csaj.. a lányok ált. szeretnek segíteni,pl odamész és megkérdezed h segítene e neked,mert valamit nemértesz és úgy vetted észre h ő ezt érti, a bnő véghat képeket, meg mondhatja h duma,de hagyatkozzunk arra h kedves aranyos, jószívű plusz ha te is bejösz neki ugyis segíteni fog,így kettesben maradhatsz vele, de aztán csak óvatosan, mert van hátulütője is ennek, ha látja h nyomulsz levágja miről van szó és buktad..remélem ez a válasz kielégítő volt szmodra;)
2010. szept. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
XD, mondd neki, hogy van 2 jegyed egy koncertre :D
2010. szept. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

xDDD

jó válaszok jöttek itt köszönöm

név szerint köszönöm gabriell88nak is : D

2010. szept. 5. 07:23
 14/17 anonim ***** válasza:
Nincs olyan óra, amikor nincs vele a pasi-ellenes? Nekem is volt egy ilyen pasi-ellenes-barátnőm, de megismertem jobban és azóta nem beszélünk. : D A csaj csak azt akarja, hogy vele legyen mindig a barátnője. De ha a másik ismerkedni akar, előbb-utóbb fog is. Menj oda hozzá. Szia, mi a házi, segíts kérlek... nem hiszem hogy ez érdekelné a másikat.
2010. szept. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszi ez jó ötlet :)

Már sikerült egy próba oszt most jön a második.

2010. szept. 8. 20:02
 16/17 anonim ***** válasza:

pasi-ellenes ezt nemígyhívják hanem úgy h feminista sose értettem az ilyen lányokat miért küzdenek a mi német termünkben volt egy plakát h ausztriában a feministák elérték azt h a táblákat megváltoztassák úgy ahogy nekik tetszik pl építkezésre felhívó tábla és van rajta egy csaj aki nagyban lapátol nah elkalandoztam


hát ha ennyire közel áll hozzá ez az fiúellenes csaj h az öltözködését ,stílusát is megváltoztatta akk sztem nincs sok esélyed úgyis közétek fog állni ha sokat jelent akk próbálkozz ha nem akk hanyagold sztem


várd meg míg beteg lesz a fiú-ellenes csaj msn-en beszélj meg vele vmi találkát most csak ezek jutottak eszembe

attól még a legjobbakat kívánok remélem összejön

2010. szept. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Fuck Yeah!

leszállt róla a "feminista" személy, de mostmár egy másik hüllyével van. namind1, azalényeg, hogy nem lesz őis feminista xD

2010. szept. 12. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!