Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nagy baj, ha az első 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nagy baj, ha az első 3 hónapban nincs szájra semmi?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm se érti meg, hogy mi nem akarjuk elkapkodni, szerintetek is meg kellett ovlna történni a szájra puszinak és csóknak? Nagyon szeretjük egymást és épp ezért nem is akarunk elkapkodni semmit. Hosszú távra tervezünk. Ez olyan nagy baj? 15/L
2010. szept. 4. 18:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát azért 3 hónap után semmi szájrapuszi, a barátnő az első randinkon már a nyelvét tornáztatta a számban szóval... :)
2010. szept. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Na és,9 éve ismerem a barátnőm és sohasem csókolóztam vele csak puszit adtam mert nem szeret csókolózni,na és ! 34F
2010. szept. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mi konkrétan nem jártunk ugyan de június 23-tól kerülgettük egymást és szeptember 30-án mikor este hazakísért ő kezdeményezte a csókot és nagyon jó volt! előtte is volt duma, ölelgetés, sőt a nyakam is megpuszilta már, ültünk több órán keresztül, és dumáltunk egyszer még egymással szemben is ültünk majdnem 20 percig néztük egymás szemét és semmi... de a csók így volt szép és nagyon romantikus nekem és 3 hónap volt...:)
2010. szept. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem baj az. Legalább néha-néha előtűnik néhány normális tini. Amúgy is. Tanuld meg, nem foglalkozunk más véleményével:)
2010. szept. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.


Jahj, normáális tini. Azzal kinek árt ha csókot ad a fiú szájára? Nem az a normális tini aki 1 évig vár 1 szájra puszira, az a nem normális aki mindenkivel össze b*szik minden útfélen.

2010. szept. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem arra értettem, hogy 3 hónapig egy csók sem. Ez nekem is furcsa és én sem bírnám ki. A csókban semmi rossz dolog nincs, nem tartom r.bancnak azt, ha valaki már az első randin csókolózik. De még mindig inkább ilyen legyen valakinek a felfogása, mint, hogy összefeküdjön vele néhány hét után. Nem értem ezen mi nem az érthető.
2010. szept. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!