Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek, hogy visszahódítsam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, hogy visszahódítsam?

Figyelt kérdés
Párom szakított velem, mondván nem szeret, de én ezt nem hiszem el. Hogyan hódítsam vissza? Bizonyítsam be, hogy megállok a lábamon egyedül? Reménykedjek, hogy csak sexre visszajön és akkor változnak a dolgok? Mit tegyek? Pokolian fáj, de őt szeretem. Minden álmom vele képzeltem el. Segítsetek, mert nagyon magam alatt vagyok.
2010. szept. 4. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ha azt mondta h nem szere akkor biztos így van. bele kell törödni ha csakszeszxemenne vissza az szeritem nem lene jo mert ugy ugyse tudod visszahodiat
2010. szept. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem érdemes már erre időt pazarolnod ami nem megy azt nem kell erőltetni!


Szabad vagy, élvezd és ne mások kedvéért próbálj meg megállni egyedül a lábadon hanem saját magadért!!!


És ne járj csukott szemmel nézz körbe lehet melletted megy el épp az akivel leélnéd az életedet...

2010. szept. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyelj....egy darabig tűnj el az életéből kérlek..ne keresd, ne hívd, úgymond légy halott számára...ne törődj vele, ne érdeklődj iránta, ne foglalkozz azzal, hogy kivel volt vagy van....(minél több lánnyal lesz rajtad kívül annál jobban rájön, hogy jobbat úgysem talál)hiányozni fogsz neki ez biztos....... és lehet, hogy akkor már neked nem...minél tovább nem látod annál jobban nem fog érdekelni és ha most még akárhányszor látod annyiszor fogsz utána szenvedni...ha pedig a "visszatérésed"után is kell akkor méltóságteljességet ellenállhatatlanságot és elérhetetlenséget tükrözz előtte....
2010. szept. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én is arra gondoltam ma, hogy esetleg elmegyek külföldre kicsit ha van rá lehetőségem, de addig pedig kicsípem magam, de nem mutatom neki hogy hiányzik. Félek, hogy ha vissza térek késő lesz, de valami azt súgja erősen, hogy nem még visszafog térni.

Tiszta szívemből szeretetném ha újra együtt lennénk. Ha a közösen festetett képünket együtt nézegetnénk, ha újra mellé bújhatnék, ha újra rám mosolyogna, átölelne...

2010. szept. 5. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!