Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van még esély?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még esély? Mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Most voltunk nemrég 2 évesek a barátommal.(távkapcs)A nyár nagyon rossz volt,hiányzott,látni akartam,de ha beszéltünk pl. telón,msn.sokszor összekaptunk.Az évfordulónkor nem tudtunk találkozni,mert elutazott.De cserébe nemrég elvitt vacsorára egy étterembe.Utána ölelgetett ,csókolgatott,azt gondoltam akkor minden OK. Én nagyon szeretem őt,mondtam h adok időt ha kell.A válasz mindig "nem tudom,nem tudom".Rá 2 napra közölte h neki "most kell egy kis szabadság", neki is nagyon nehéz ez,de most ezt látja helyesnek. Mikor minden jó lett volna,és jön a tanév (1 városban tanulunk egy fősulin)most dob el magától.Esélyt sem adott.És minden nap látni fogom ...
2010. szept. 4. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt kihagytad hogy miért is adsz időt neki??? Irtad hogy minden oké, a következő mondtaod meg már az volt, hogy :"Én nagyon szeretem őt,mondtam h adok időt ha kell."

Mire kell idő ??? Vagy miért kell ?

2010. szept. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

hát szerintem van esélyed..

ha mindennap lát és télleg szeret akkor szerintem sikerülhet..

2010. szept. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Arra értettem h ne így hirtelen csak odadobja nekem h szia szabadságra vágyom,ennyi volt,hanem ilyen hosszú idő után legalább gondolja át ezt az egészet.

Mert ha nem szeret akkor beletörődöm,de azt mondta igen és a szakításkor pedig ő is ki volt készülve és végig sírt,csókolt és ölelt.

2010. szept. 4. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!