Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Van egy barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy barátom másfél éve vagyunk együtt.

Figyelt kérdés
Nekem az előző kapcsolatomból van egy kislányom.Ő elfogadta a kislányt is.Szépen megvoltunk az első évig utána kezdtek jönni egy durvábban a veszekedések.Legtöbbször az én vagy az ő féltékenysége miatt,de az utóbbi időben ezek a veszekedések is alább hagytak.Bár így is eléggé hullámvölgybe van most a kapcsolatunk.Mégse tudunk valamiért szépen meglenni,nem látom rajta azt a lángoló szerelmet.Tegnap ismételten sikerült összevesznünk és sajnos megint nem tudjuk megbeszélni.Elég makacs természet és nem tudom,hogy tudnám elérni,hogy ne haragudjon most rám.
2010. szept. 4. 13:21
 1/7 Lóbébi ***** válasza:

Nem sok jót tudok neked mondani ha ilyen hamar nem tudtok közös nevezőre jutni:

Gondolj bele mi lesz mondjuk 2 év múlva?

Most még nem késő szakítani bár mennyire fáj!!

2010. szept. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát gondolkodj el a kapcsolatotokon. Így hallgatva, nem sok jót ígér.
2010. szept. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy mindig eldöntjük,hogy jó vége,de egy hét múlva mindig valamelyikőnk jelentkezik általában ő,hogy nem bírja ki nélkülem
2010. szept. 4. 14:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Te meg olyan hülye vagy, hogy mindig visszafogadod :S
2010. szept. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az lehet,hogy hülye vagyok,mások szerint is,csak,ha szerelmes vagy az más...
2010. szept. 4. 14:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, az "máááááás". Nem tudom mit vársz, milyen megoldást nyújtsunk a problémádra. Azt gondolom az lenne a legjobb, ha meg tudnád érteni hogy ez nektek nem jó, de mivel valamilyen furcsa okból szereted és erre nem tudod rávenni magad, mi sem segíthetünk érdemben, amíg te nem segítesz magadon.
2010. szept. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
tudom én,hogy nem jó,de mindig bennem van,hogy mi lesz,ha jó lesz vagy mi lesz,ha egyedül maradok....
2010. szept. 4. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!