Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MI lehet a gond velünk europid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MI lehet a gond velünk europid pasikkal?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy sok magyar lány jár fekete, arab, ázsiai srácokkal. Még olyan esetekről is tudok, hogy nem zsidó nők áttérnek a zsidó hitre a párjuk kedvéért. Ugyanez a jelenség megfigyelhető - megkockáztatom- egész európában.
2010. szept. 3. 23:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az idegen mindig érdekesebb, és a megszokott europid alulmarad, ha egy jófarkú, jóképű fekete, zsidó, arab stb. pasi kerül a képbe. A nők is ösztönállatok, ugyanúgy működnek mint a férfiak, csak nem vallják be.
2010. szept. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Ugyanmár, csak mert gyakrabban látsz ilyet mostanában, ez mindig is megfigyelhető volt.
2010. szept. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
47%
Léteznek a bevásárló központokban gyakran fellelhető , populáris értékeket megjelenítő, olykor érthetetlen nyelvjárásokat alkalmazó, az ő szava járásukkal 'Trendi' többek közt ha sötétebb még a sajátjuknál is aktuális partnerük bőre , sőt legújabban ha baba is lesz az a 'übersirály' kategória már...
2010. szept. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Talán mert itthon mind bunkó állat, az idegen pedig tiszteli a másikat. Ezáltal válnak 1másnak értékessé.

Ha nő lennék nem járnék magyarral én se. Némettel viszont igen.

2010. szept. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az én kubai édesanyám pedig az europid magyar apukámat választotta :) Ez csak azért nem volt eddig fellelhető, mert sokkal nagyobb volt a rasszizmus, ma már viszont nem rassz szerint választ a nők többsége (és a férfiak többsége), hanem személyiség alapján. Akinek meg a külső is számít: vannak csúnya négerek meg szép europidok is, és fordítva. Itt sem feltétlenül a rassz számít! Bár azért egy jó húsos néger száj...mmm... :P De az én párom europid és húsosak az ajkai. Szóval annyi az egész, hogy régebben jobban kinézték az olyan nőket a társadalomból, akik másik rasszból választottak, ma meg már nem, és ezért eltűnt ez a szempont.

Ja és persze az egzotikum is számíthat :D

2010. szept. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Übersirály 23:13-as, hogy te mekkora egy tapló vagy! Pont olyan sötét vagy belül, mint azoknak a bőre, akiket kritizálsz. Igazából nem is értelmes amit leírtál, de nagyjából ezt szűrtem le belőle. Nem is értem, miért kell a négereket szapulni. Még ha amerikai lennél, értem, hiszen ott tényleg durván bűnöznek, de az itteniek a légynek se ártanak. Ha meg ezt nem ironikus kritikának szántad (20%-ban sanszos), akkor légyszi tanulj már meg írni, mielőtt ilyen helyekre regisztrálod magad!
2010. szept. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
27%

Mert ti megszokottak vagytok. Én Magyarországon nőttem fel ott éltem 12 éves koromig aztán kimentem Izraelbe. És mentem két hónapra nyaralni. Legalább 50 csajjal keféltem akkor.

Egyszerű a válasz: Szeretnek mindent kipróbálni. És nem mindennap kefélhet valaki egy Izraelivel.

De más országokba fordított a helyzet. Izraelbe azt mondom hogy magyar vagyok és egy csomó csaj imádja. Szóval fordítva is működik a dolog. Nincs veletek semmi baj.

15/F

2010. szept. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%
Tudod ki hiszi el neked h 15évesen már tevékenykedtél. Bár 1 koszos arab van annyira hülye h belemenjen.
2010. szept. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem pl. a latinos pasik jobban el tudják adni magukat.

Úgy értem a csajoknál.


Nekem konkrétan bejönnek a magyar pasik is, de megnézek egy latinos vagy jóképűbb ázsiai pasit is.

A feketék nekem érdekes módon sosem jöttek be.


Talán az is közrejátszik, hogy ők számunkra különlegesebbek, mert nálunk ugye alapesetben nincs ilyen.

Sok pasi miért akar japán lányt? Ez is egy ilyen dolog.

2010. szept. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Van benne valami, de sztem kicsit túl van lihegve, mert nem általános csak ránk ragadt, és valójában sokunknak nem jönnek be az ázsiai lányok
2010. szept. 4. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!