Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki csak flörtöl más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki csak flörtöl más pasikkal az gond ha van kapcsolata?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy imádom hogy kellek a pasiknak.Ez a páromat zavarja.Szóval van olyan hogy egész éjjel emilezek meg chat stb,olyan szép mikor oldalas leveleket kapok.Szerintetek mit tegyek?
2008. júl. 18. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
9%

Sszia! Én is imádok flörtölni :) Ha csak flört, szerintem az tök egészséges... minden nő tudja miről beszélek, és ettől függetlenül nagyon szeretjük a párunkat mindannyian!

Személy szerinti véleményem, hogy ilyen esetben, akkor amit nem tud, az nem fáj.. Ne zavarja! Fogadok, hogy ő is megnézni a csajokat az utcán, ha nem vagy vele! Szerintem ez tök egészséges. Értesd meg vele, hogy NEKED EZ A VILÁGON SEMMIT NEM JELENT, egyszerűen csak kell, minden nőnek kellenek a bókok néha!

2008. júl. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.De én a párom szerint tulzásba viszem(a multkor elolvasta véletlen mert nem kapcsoltam ki a gépet csak kiugrotam wcre).Szóval én szerinte durva dolgokrol beszélgetek pasikkal szexröl.
2008. júl. 18. 16:33
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Te hogyan gondolkodnál, ha ő írna olyan leveleket más nőknek, mint amilyeneket te kapsz más férfiaktól?


Az igazi szerelembe a verbális megcsalás sem fér bele. És az sem, ha bizonyos dolgokat (chatet, emaileket) titkolni kell egymás előtt.


Volt, hogy én is ilyen voltam, de vége is lett annak a kapcsolatnak, nagy részben ilyen dolgok miatt. Ma már nem tenném.

2008. júl. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ö is ezt csinálja,engem idegesit.Ö kezdte!
2008. júl. 18. 17:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor meg minek kelletek egymásnak? Szakítsatok, ha nem bírjátok ki, hogy ne flörtöljetek. Persze, először csak flört, aztán jön a másik pofára ejtése... :( Hogy a kérdésedre válaszoljak: gond.
2008. júl. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mélyen belül tudod te is hogy gond. Pont azért idegesít téged is, ha ő csinálja ezt.
2008. júl. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ha én levelezgetnék pasikkal, a férjem agyon ütne... és én is agyon ütném öt ha valami cica babával chatelene.


ha nagyon szeretitek egy mást, akkor ez a kis játék nem éri meg. igy nem fog sokáig tartani a kapcsolat ha mind a ketten igy álltok hozzá...

2008. júl. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nemtom.Aszt mondja féltékeny vagyok!
2008. júl. 18. 19:34
 9/9 anonim ***** válasza:

sztem nem ártana minél elöbb abbahagynod ezt mert a végén még beleszeretsz vmelik kis bokolodba és akor majd szakítás lesz a vége..

hiába szeretd a mostani pasidat elöbb utobb az lesz h aza másik jobb mint ö..

tudom h milen.. én is ebbe a hibába estem és naon megbántam h szakítottam annakidején a pasimmal (bár szerencsére rendbejött minden) :)

ha viszont téleg nem szereted már akor jobb lenne szakítani.. :S

sok szerencsét

Pusss

2008. júl. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!