Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Örökre fogom szeretni? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örökre fogom szeretni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

18 lves lány vagyok. Van egy srác(18 éves) 10 hónapja ismerem, az elején kavargattunk, ismerkedtünk egymással, de nem lett közöttünk semi, nem kellettem nei. Viszont én még szeretem, és emiatt ha találkozom vele (sztem) gyerekesen viselkedem, olyan vitatkozósank vagyunk, és kb teljesen lesülhet rólam, h még odáig vagyok érte.

Pedig csak egyset szeretnék, de nagyon, h közömbös legyen nekem, de vmiért nem megy, mert nem tudom, mert asszem szeretem.és nem tudom, h ő mst mit is érez irántam..


2010. szept. 3. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
ha nem kellettél neki,akkor valószinű hogy semmit nem érez irántad.kerüld a társaságát,és akkor könnyebb felejteni.
2010. szept. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tuzaa válasza:

hát mond meg neki hogy odavagy érte és hogy lehet e köztetek valami ha meg nem :/ akkor probáld elfelejteni kezeld ugy mint 1 barátot


16/F

2010. szept. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk. Bár én 4 éve ismertem meg egy srácot, aki akkor nagyon megfogott. Aztán nem jött össze a dolog lett egy másik barátom akivel az elején minden jó volt aztán ismét csak arra a srácra gondoltam. Vége lett nem a másik pasi miatt, aztán nemsokára újból összefutottunk, de elszúrtam:/:( Szóval most én is rajta rágódom, de biztosan fog enyhülni ez az érzés nyugi. Főleg ha suliba jársz, van mire koncentrálnod. Temetkezz a tanulásba így még hasznod is van belőle:) Sok sikert a felejtéshez.;)
2010. szept. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem fogod örökre szeretni.... egyszer úgyis más közegbe fogsz kerülni ahol majd megismerkedsz mással,akinek valóban te kellesz,szóval szerintem ne legyél elkeseredve :). Ami késik nem múlik.
2010. szept. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3 évet vártam, alig ismertük egymást... volt közöttünk valami vibrálás... aztán lassan 2 éve becsapott a villám :) közös ismerősök által összekerültünk egy kávézóban, négyesben beszélgettünk egy órát, azon a hétvégén házibulit tartottam, drága barátnőm meghívta... Rám se hederített, pedig kiöltöztem elég rendesen... éreztem, hogy kell nekem... úgy éreztem, meghalok, ha nem lehet az enyém... ideges lettem... odasétáltam, az ölébe ültem, annyit mondtam halkan: kellesz. Aztán megcsókoltam :D Másnap éjszaka zokogtam, mikor egy közös ismerős elmondta, miért nem akar kapcsolatot: rákos. Két nap múlva ugyanabban a kávézóban leültünk és beszélgettünk. Nem akarta, azt mondogatta, hogy biztosan bántani fog, minden barátnőjét csak bántotta... Valahol belül feladtam, közöltem, hogy többet már nem tudok mondani, magamat ismételgetni meg fölösleges... előtte kb egy évvel halt meg egy barátnőm rákban, tudom, hogy milyen.... Lement kérni mégegy kólát... feljött, ültünk szótlanul... A szemembe nézett és én megint csak annyit mondtam: Kellesz.

Októberben leszünk két évesek, másfél éve együtt élünk, éppen az esküvőt szervezzük.


NE ADD FEL!!!

2010. szept. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
waow!az utolsó izgi volt,de egyben tragikus is ha rákos...
2010. szept. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Most éppen minden oké Vele :)


az... előző-előtti válaszoló voltam :)

2010. szept. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!