Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk mennyire szeretitek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mennyire szeretitek ha egy lány gondoskodik rólatok?

Figyelt kérdés
Olyan értelemben hogy sütit süt nektek, tanul veletek, megmasszíroz, hoz neked inni, stb...stb..
2010. szept. 3. 21:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

ma 21:20


nem a szopásról volt szó, de mind1

2010. szept. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nagyon, csak nehogy elkényelmesedjek ha ilyen lánnyal hoz össze egyszer a sors.

21F

2010. szept. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szerintem minden fiú arra vágyik,hogy gondoskodjanak róla.Ha még most nem is gondolja így,majd fogja mikor már családot szeretne.


L

2010. szept. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 sonyk750i ***** válasza:
100%
Én is örülnék egy ilyen csajnak, bár ha ennyire kiszolgálnak azt nem szeretem. Jó dolog, csak én nem szeretem elkényeztetni magamat, fordítva viszont igen. De figyelj arra, hogy ne légy csicska se. 19F
2010. szept. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

hát nem kell szolgának lenni...

az én barátom most kórházban van,mindennap ottvagyok vele amíg csak lehet,viszek neki innivalót,csokit,chipset,főzök neki...ilyen kis apró figyelmességek...mindenből a kedvenceit viszem.és az egész családja meg van lepődve h még ilyen aranyos lányt..de hát ez a minimum:)

2010. szept. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
irigylem az ex barátod :) , de ezek szerint őt sem az eszéért szeretted.. :S
2010. szept. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Mindent szerettem benne, nagyon-nagyon szerettem őt, de a szükség nagy úr.Első nagy szerelem, és máshogy nem tudtam elfelejteni, most utálom:D
2010. szept. 3. 23:20
 18/18 anonim ***** válasza:
imádjuk!! az én barátnőm sose főz nekem. ha hoz pizzát már az is csoda. :-(
2010. szept. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!