Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félénk vagyok, de ha valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk vagyok, de ha valakit megismerek, akkor hamar megnyílok és az önbizalmam is megugrik, vajon milyen lány való hozzám!?

Figyelt kérdés
21 múltam,értelmes válaszokat,ha lehet:)
2010. szept. 3. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Barna hajú.
2010. szept. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Dominákat keress!
2010. szept. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
egy emós szutyok
2010. szept. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Második válaszolóval egyetértek: dominára van szükséged, akinek van bátorsága megtenni az első fontos lépéseket, aztán meg jön minden magától, ha megnyílsz és az önbizalmad is megjön. Félénk lányokkal nehéz dolgod lenne, de egy magabiztos lány a te önbizalmadra is jó hatással lehet:) sok sikert:) 18/L
2010. szept. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó,egy értelmes válasz.
2010. szept. 3. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!