Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek igaz ez az idézet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz ez az idézet?

Figyelt kérdés
"Meg aztán furcsa: fiatalembernél az igaz szerelem legelső tünete a bátortalanság, leánynál a vakmerőség. Ez meglepő, pedig a magyarázata igen egyszerű: férfi és nő közeledni igyekszik egymáshoz, éspedig úgy, hogy mindegyik fölveszi a másiknak a tulajdonságait."
2010. szept. 3. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes. És van benne igazság. :)
2010. szept. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha vakmerőségnek hívjuk a mellbedobást, a miniszoknyát, akkor igaz is lehet
2010. szept. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van benne valami.
2010. szept. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen igaz. Sok esetben a fiú nem közelít, így elszúrja az egészet. De ha a lány próbálkzik, akkor máris jobb fényre derül a szerelem. : )
2010. szept. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát én elég "vakmerő" leszek ha szerelmes vagyok:) rám igaz
2010. szept. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát...én meg egy idióta leszek, ha szerelmes vagyok...és olyan dolgokat teszek, amit "józanon" soha nem tennék...

Soha többé nem leszek szerelmes...vagy ha mégis...előbb vetem magam egy vonat elé, mintsem eláruljam azt bárkinek is...

19L

2010. szept. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!