Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lesz, ha nem fogok neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz, ha nem fogok neki tetszeni? Már esélyem sincs javítani

Figyelt kérdés

Van fiúval alakulóban van a dolog, eddig még csak interneten beszéltünk, de azt már vagy 4 hónapja űzzük. Egyedül egy közösségi oldalon van fent, ahova nekem 4 évvel ezelőtti képek vannak feltöltve, mivel nem gyakran járok fel. Az msn képem reális, de ott ülök, nem látja az alakom.


Picit túlsúlyos vagyok, 164/69, kb 10 kilóval van több rajtam, mint kellene. Egyébként arányosan, az öltözködésem általában sportos, mint divatos, vagyis farmer, és valami felső. A 4 évvel ezelőtti képeimen ideális testsúlyom volt, és épp folyamatban a fogyásom, csak hát nem halad olyan jól, mint ahogy terveztem:(


Mi lesz, ha nem fogok neki tetszeni, és rájön, hogy csak a belsőm tetszik neki, és inkább barátok legyünk?


2010. szept. 3. 09:47
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
A kép az kb 1 hónapos azt hiszem. Szóval nem régi. Azóta csak fogytam, ha fogytam, azóta nem voltam mérleg közelbe.
2010. szept. 3. 12:39
 22/23 anonim ***** válasza:
Ha valakinek csak azért nem kellenél, mert van egy kis felesleged, az nem is gondolja komolyan.
2010. szept. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Ne izgulj :)

Lehet, hogy így is tetszeni fogsz neki.Ha igazán szeret, akkor ez nem fog számítani, főleg ha fogyókúrázol is.

2010. szept. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!