Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lesz, ha nem fogok neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz, ha nem fogok neki tetszeni? Már esélyem sincs javítani

Figyelt kérdés

Van fiúval alakulóban van a dolog, eddig még csak interneten beszéltünk, de azt már vagy 4 hónapja űzzük. Egyedül egy közösségi oldalon van fent, ahova nekem 4 évvel ezelőtti képek vannak feltöltve, mivel nem gyakran járok fel. Az msn képem reális, de ott ülök, nem látja az alakom.


Picit túlsúlyos vagyok, 164/69, kb 10 kilóval van több rajtam, mint kellene. Egyébként arányosan, az öltözködésem általában sportos, mint divatos, vagyis farmer, és valami felső. A 4 évvel ezelőtti képeimen ideális testsúlyom volt, és épp folyamatban a fogyásom, csak hát nem halad olyan jól, mint ahogy terveztem:(


Mi lesz, ha nem fogok neki tetszeni, és rájön, hogy csak a belsőm tetszik neki, és inkább barátok legyünk?


2010. szept. 3. 09:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
34%
hát ez van... akkor fektess több energiát a fogyásba.
2010. szept. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Ha nem tudsz normális választ adni, ne írj... -.-

2 hét alatt nem tudok ennyit fogyni, ha igen, az meg vissza fog jönni.

2010. szept. 3. 10:03
 3/23 anonim ***** válasza:
Én nagyon csalódott lennék a pali helyében, ha azt látnám, hogy kb. 10 kilóval nehezebb vagy, mint a képeken. Gondolom, ez látványban is bőven meglátszik. Mindenféleképpen mond el ezt neki a találkozás előtt, ne ott derüljön ki.
2010. szept. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Mondtad neki,h több vagy mint régebben?
2010. szept. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Igazából szóba sem került, hogy ki hogy néz ki. Én képet sem láttam róla, csak úgy, hogy kutakodtam az ismerősei között, és a rokonának volt kirakva közös képük:D De ő ezt nem tudja.
2010. szept. 3. 10:13
 6/23 anonim ***** válasza:

Na én ezért rakok föl mindig friss képeket!!! XD

Amúgy nagyon megértelek, mert sajnos én a feszültségre mindig hízással reagálok, akkor akárhogy koplalhatok, bármi amit megeszek hájként végzi. Ezért elég ingadozó a súlyom, de már megtanultam elfogadni, hogy évenként máshogy festek a fotókon... Ha megértő srác és lehet vele ilyen nőcis dolgokról beszélni, akkor viccesen megemlítheted ezt is. Vagy rakj föl friss (nagyon jó) képeket magadról, hogy tényleg ne a találkozáskor essen le az álla.

De miért baj, ha csak barátok lesztek? Szerintem azzal is sokat nyersz.

2010. szept. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Vele nem, nekem ez a pasi kell:) Én azért szedtem fel vagy +20 kilót magamra, mert volt párommal mindig gyorséttermekben ettünk, pizzáztunk, film közben csoki, stb stb. És a 4 év alatt felszaladt. Akkor voltam 58-60 kiló, most vagyok 69, bár lehet kevesebb, mert az elmúlt pár napban nem sokat ettem. Viszont fogyózni fogyózom, főleg hogy mostantól albi, és nem lesz pénzem kajára:)

Amúgy egyszer említettem neki, hogy nem ettem, de nem is baj, mert fogyózom, de már nem tudom mit reagált rá, lehet egyből terelődött a téma.

2010. szept. 3. 10:17
 8/23 anonim ***** válasza:
És mi van, ha neked nem jön be mégse személyesen, és csak az interneten mutatott személyisége tetszik, de a valós már nem annyira?
2010. szept. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Fénykép alapján is tetszik a srác, és 4 hónap alatt nem hiszem, hogy nagyon hazudott volna, mivel akkor még barátom is volt, szóval még csak nem is szingliként ismert meg.

Egyébként látott rólam mostani képet is, csak nyaktól felfelé, vagy pedig ülő helyzetben.

Amúgy, itt egy kép, a teljesség igénye nélkül:

[link]

2010. szept. 3. 10:24
 10/23 anonim ***** válasza:

Az interneten mindenki azt csinál, amit akar, ne éld bele magad túlságosan. A kép nem mindig ugyanazt adja vissza pontosan, mint az élő. Engem ért már csalódás pozitívan is meg negatívan is.

Az egyik negatívat elmesélem, tökjó volt interneten minden, komolyan, kép, beszélgettünk, stb. Aztán eljött a találkozás, és totál nem az én világom volt a srác élőben. Semmi probléma, ha csak barátságot kerestünk volna, mert annyi féle haverom van, hogy fel se tudnám sorolni, akikkel párkapcsolatot el nem tudnék képzelni, mert nem vagyunk azon a bizonyos egy hullámhosszon, de párkapcsolathoz nem volt meg az a bizonyos "x-faktor", és ez élőben derült ki. :-)

2010. szept. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!