Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudok ezzel a helyzettel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok ezzel a helyzettel kezdeni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a párom, de nagy közöttünk a távolság és ritkán találkozunk. Nagyon rosszul érzem magam emiatt is és már néha úgy érzem nem szeret. Nem tudok ezzel a helyzettel mit kezdeni, habár nagyon szeretem, de elbizonytalanodtam, hogy mit tegyek, mivel megvan a sajátos stílusa.

Szerintetek? Értelmes válaszokat kérek!


2010. szept. 2. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem valamelyikőtök menjen át levelezőire, és költözzetek össze.
2010. szept. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm, de sajnos ezt nem tudjuk megoldani :(
2010. szept. 2. 22:45
 3/8 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? nem tudtok valahogy többször találkozni??? vagy beszéljétek meg, hogy mi legyen!
2010. szept. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ezt hívják távkapcsolatnak. szar de megesik


érdeklődést fent kell tartani. pl. veszel valamit neki, és mondod hogy vettél valamit neki, de nem mondod el mit, és úgy fog viselkedni mint 1 kíváncsi kis gyerek. Ez ösztönös tudás szomj, de ez fordítva is működik ha ő vesz neked valamit, biztos ott ugrabugrálnál hogy micsodát.

2010. szept. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

én 18 vagyok a barátom pedig 25

Nagyon szeretem, csak nem tudom,hogy ő is ugyanezt érzi irántam. Bár a viselkedése miatt sokszor elbizonytalanodom ezzel kapcsolatban. (mint írtam nehéz természetű, de nem kell annyira félreérteni)

2010. szept. 2. 22:56
 6/8 A kérdező kommentje:
sajnos a meglepetésekkel az a baj, hogy szinte soha nem lep meg ilyenekkel (nem gondolok nagy dolgokra csak pl. egy szál rózsára, de sajnos ezt sem kapok tőle)
2010. szept. 2. 22:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Beszélj vele az érzéseidről. Mondmeg neki, hogy úgy érzed nem vagy annyira fontos számára, mint a kapcsolatotok elején. Elmondhatnád neki, hogy szeretnéd sűrűbben látni, mert így úgy tűnik elveszíted. Mond el neki amit érzel és meglátod hogyan reagál. Ha nem történik változás, akkor talán nem szeret eléggé, és jobb elfelejteni. De az is lehet, hogy megtalálja a módját hogy láthasson. Ne félj elmondani neki amit gondolsz, ő sem gondolatolvasó....
2010. szept. 3. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

kedves utolsó!

nagyon szépen köszönöm az értelmes válaszodat! sokat segítettél :)

2010. szept. 3. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!