Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mégis mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy a párommal 3 hónapot voltunk együtt. Minden szép és jó volt, megértettük egymást, meg tudtunk mindent beszélni. Néhány nappal ezelőtt derült ki, hogy Budapesten kapott munkát, fél évig fog ott dolgozni. Haza járni nagyon ritkán tudna, jobb esetben havi egy alkalommal, és azt mondta, hogy ő így gyáva tovább folytatni a kapcsolatot, hogy inkább itt és most váljunk szét. De!

Azzal állt elő, hogy tartani akarja velem a kapcsolatot és megesküdött arra, hogy ha hazajön akkor felkeres és ha még én is akarom, akkor újrakezdthetjük.

Akkor most nagyon nem értem ezt az egészet! Azzal érvelt, hogy mivel szinte soha nem tudnánk találkozni, úgy is rámenne a kapcsolatunk,hogy ezen a téren már volt tapasztalata és sajnos balul sült el.


Mi erről a véleményetek?

Szerintetek ez csak kamu és le akar rázni vagy még tényleg mindig szeret és várjak rá???

Tanácstalan vagyok!!!


2010. szept. 2. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Előre elnézést szeretnék kérni, amiért nyersnek tűnhet majd a válaszom, de én azt írom, amit gondolok, nem köntörfalazok.


Tehát először is ez a szöveg elég gyenge. Ha szeretem a barátnőm, nekem még heti egy találkozó is elég, de semmi képpen nem hagynám el. Nem szeret, és egy kis szünetet akar, esetleg megunt, és pihenne tőled, utána újrakezdeni. Ez már rég nem szeretet amit irántad érez, esetleg még meg is csalna, de mivel a három hónap alatt szétmentetek, büntetlenül. Ne folytasd vele. Sajnálom.

2010. szept. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Timi: ) ***** válasza:

Ha nekem ezt mondaná a párom,akkor arra gondolnék,hogy amíg ő Pesten van ha besikerül" neki egy csaj,akkor azzal lenne lelkiismeret furdalás nélkül,hisz mi elvileg nem vagyunk együtt.

Valamint úgy érezném én lennék a tartalék ha még sem jönne össze neki ott semmi!

Ha szeret,akkor nem eszt mondaná,hogy :

-úgy is tönkremenne,

ha nagyon akarná mehetne a dolog.

Minden esetre a legjobbakat!

2010. szept. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Timi: ) ***** válasza:

javítva: *ezt

bocsi

2010. szept. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!