Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátot szeretnék magamnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátot szeretnék magamnak, de nem tudom hogyan. Ti hogy ismerkedtek?

Figyelt kérdés
Volt már egy barátom(őt ismerősön keresztül ismertem meg), de rajta kívül senki más, és hiányzik a smárolás (hülyén hangozhat de szerintem ti is voltatok már így:D) Neten? Buliban? Esetleg utcán leszólítanak?
2010. szept. 2. 16:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ez pont úgy van, mint az igaz szerelemmel. Nem keresni kell, hanem találni.
2010. szept. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdezőőő ?
2010. szept. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
mise. xd
2010. szept. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Ez amúgy nem mindig igaz hogy magától jön. Szerintem tenni kell érte. Én pl. minden hétvégén bulikba jártam és egyszer egy házibuliba úgy mentem el, hogy megfogadtam, hogy onnan nem egyedül jövök haza. Jövőhéten leszünk 9 hónaposak. :)
2010. szept. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!