Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy molett lány is felvehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy molett lány is felvehet ilyesmit?

Figyelt kérdés

Én egy dundi lány vagyok! 170cm magas és 95 kg..

Van egy barátom már 5 éve (ő ilyennek szeret) és szeretném meglepni, feldobni a szexuális életünket. Kinéztem magamnak egy "cicaruhát" , amely neccből van (olyan mint egy harisnya csak az egész tesen rajta van (a nemi szevnél kivágva) ) ...

Elvileg van a mértemben, ergó bizonyára mások felveszik az ilyesmit.

Mégis bajban vagyok, nem tudom eldönteni megvegyem -e, mivel kétejeim vannak ezzel kapcsolatban. Az ára nagyon húzós így jó lenne biztosra menni, hiszen egy csinos nőn biztos jól áll, de vajon én hogy néznék ki benne?

Örömet szeretnék okozni a barátomnak és nem nevető görcsöt!

Mi a véleményetek ? Fiúk kérlek segítsetek!


2010. szept. 2. 16:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
a barátod gondolom oda van az alakodért akkor felveheted a ruhát,de azért nézelődj még hátha találsz más meglepetésnek valót.
2010. szept. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátod szeret, és kíván. Akkor szerintem tetszeni fog az ötlet neki:)
2010. szept. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, negatívat és pozitívat egyaránt!
2010. szept. 2. 17:18
 14/20 anonim ***** válasza:

a képen linkelt csaj simán meglehet 90 kiló is...onnan tudom, h én 86 vagyok és kb így nézek ki, mint ő...hm...ha ti őt 75-nek tippelitek, engem vajon mennyinek fogtok, ha 75 leszek? :D 60-ra? na majd kipróbáljuk :)


egyébként, hogy a kérdésre válaszoljak, ha van párod, akkor ő így szeret, ahogy vagy, ergo minden ruhát is így szeret rajtad, tehát neki valószínüleg szexi lennél benne :)

2010. szept. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
80%

bocs,de szörnyű ez a ruha szerintem:S

Tényleg nincs ember akinek ez jól állna,de ha neked tetszik....ez egyéni vélemény volt,szal szerintem ízléstelen.de lepontozhatsz.

2010. szept. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
17:21 vagyok...egyébként maga a cicaruha tényleg szörnyű :D de pl a fűző+combfix nagyon szexi tud lenni, még a molett lányokon is...azokat nézted már?
2010. szept. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

én inkább valami ehhez hasonlót javasolnék

[link]

2010. szept. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

vagy akármelyiket ezek közül:


[link]



utolsó voltam

2010. szept. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hát szerintem az a csaj simán van 90 kiló... Én 172 magas vagyok, és 72 kiló, és sokkal vékonyabb vagyok, mint az a nő... szerintem kérdezz rá, h mit szólna hozzá... vagy mutass neki ilyen képet... passz.
2010. szept. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

a ruha nekem se tetszik,de énis "molett" vagyok...kicsit husis. de egy molett-csajon is állhat jól valami.

például ez a ruha... undoritó,nem tudom melyik pasi gerjedne erre :D

én például fekete csipkés fehérneműt vennék fel,egy olyan kivágott hálóing féleségben ami fekete és átlátszó..

ettől szerintem minden pasi megörülne. és fekete.. így egy kicsit vékonyít is,és a barátod megfog lepődni hogy hogy érhettél el ilyen eredményeket. ez mindenkin jól áll,szerintem valami ilyesmit vegyél fel.

+ szerintem a molettebb csajok a legszebbek a világon.

szép arc,teltebb test... szerintem ez sokkal szebb.

2010. szept. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!