Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy molett lány is felvehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy molett lány is felvehet ilyesmit?

Figyelt kérdés

Én egy dundi lány vagyok! 170cm magas és 95 kg..

Van egy barátom már 5 éve (ő ilyennek szeret) és szeretném meglepni, feldobni a szexuális életünket. Kinéztem magamnak egy "cicaruhát" , amely neccből van (olyan mint egy harisnya csak az egész tesen rajta van (a nemi szevnél kivágva) ) ...

Elvileg van a mértemben, ergó bizonyára mások felveszik az ilyesmit.

Mégis bajban vagyok, nem tudom eldönteni megvegyem -e, mivel kétejeim vannak ezzel kapcsolatban. Az ára nagyon húzós így jó lenne biztosra menni, hiszen egy csinos nőn biztos jól áll, de vajon én hogy néznék ki benne?

Örömet szeretnék okozni a barátomnak és nem nevető görcsöt!

Mi a véleményetek ? Fiúk kérlek segítsetek!


2010. szept. 2. 16:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Linkelj képet másokról akik ezt viselik! és hasonlóak alkatra mint te. akkor látjuk hogy gáz-e. szerintem egyébként nem az, ha egy duci lánynak szép az arca, meg a testével semmi más baj nincs, akkor lehet benne szexi. (de én lány vagyok)
2010. szept. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
19%

Balettruhát is gyártanak XXL ben, mégsem veszem fel.


18/F

2010. szept. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is lehet szép egy molett lány,nem mindenkinek a csontsovány gebék tetszenek,de így kép nélkül tényleg nehéz megmondani.

17L

2010. szept. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
sztem ne erőltesd
2010. szept. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
53%
Nem szerintem se. Kötözött sonkának néznél ki benne. Egy szép igényes szexi fehérneműszettel jobban meglepnéd.
2010. szept. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

itt egy kép, ez kb. olyasmi...

[link]

2010. szept. 2. 16:37
 7/20 anonim ***** válasza:
34%
Amit linkeltél az nincs 95 kiló...te tévedésbe élsz.
2010. szept. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
34%
egy szó jut eszembe...: Garfield..XD
2010. szept. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

A képen a csaj olyan 75-85 kiló között lehet max. De jól áll rajta a cicacucc:D:D Te tudod, ha szép vagy és a súlyodtól fügetlenül jó a tested., akkor miért is ne.

első voltam

2010. szept. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
28%
Az ilyen ruha senkin sem néz ki jól, rajtad végképp. Ne erőltesd.
2010. szept. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!