Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők milyen férfiakat szoktak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők milyen férfiakat szoktak csak barátként kezelni és miért?

Figyelt kérdés

azt mondja a lány: - de ne nekem udvarolj

- keress magadnak egy barátnőt, csajozzál


Nagyon megalázó amikor ezeket egy lány mondja :(


2010. szept. 2. 16:01
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
ezt nem értem: legyél férfias de gyengéd
2010. szept. 2. 16:15
 12/21 anonim ***** válasza:
Aki gyengéd, az még nem nőies, csak sajnos ezt neveli belénk a társadalom. A gyengédség nem gyengeség, mint ahogy némelyek azt gondolják.
2010. szept. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 16:13-as kommenttel. Vigyázz arra, hogy ne kérkedj a pénzeddel, mert akkor csak a plázacicáknál fogsz labdába rúgni és a normális csajoknál nem.
2010. szept. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Egy lány meg tudnád határozni a különbséget a bunkóság és a vagányság között? Bunkóságot nem igényelnek a lányok (valahol legbelül, egy icipicikét)?
2010. szept. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
legbelül talán még a tini csajok igényelnek egy ici-pici vagányságot, de bunkóságot biztos, hogy nem. Az érettebb csajok pedig nem a vagányságot értékelik, hanem azt, hogy lehessen a másikkal beszélgetni is értelmesen.
2010. szept. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Így van ahogy a 89%os leírta. Néhány éve még én is a vagány pasik után bomlottam. Most 19 éves vagyok és más a helyzet. A bunkókat nem szeretjük! Vagány=jópofa, jókedélyű, szeret élni- Bunkó: szemét, tiszteletlen, faragatlan, kulturálatlan.
2010. szept. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Hát én csak barátként kezelem azokat a pasikat, akik olyan csúnyák, hogy nem látok bennük fantáziát, a melegeket, és akikkel nem működik a kémia, nincs semmi bizsergés...
2010. szept. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nem lehet és nem szabad általánosítani. Én csak arra nézek barátként, akire pasiként nem...

19/l

2010. szept. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Egyszerűen képtelenség úgy állni egy nő elé hogy pasiként kezeljen és ne barátként. Gratulálok annak az alfahímnek, akinek sikerült! :((
2010. szept. 14. 15:38
 20/21 anonim ***** válasza:
Jól írtad kérdező,valóban az alfahímek kellenek a lányoknak sajnos...
2010. szept. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!