Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők milyen férfiakat szoktak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők milyen férfiakat szoktak csak barátként kezelni és miért?

Figyelt kérdés

azt mondja a lány: - de ne nekem udvarolj

- keress magadnak egy barátnőt, csajozzál


Nagyon megalázó amikor ezeket egy lány mondja :(


2010. szept. 2. 16:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint a melegeket...
2010. szept. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy ezeket huncutul mondta, hogy leteszteljen téged, hogy hogyan reagálsz rá? Lehet azt várta, hogy azt mond neki, hogy de nekem te kellesz. Légy határozott, mert a nők a határozott pasikat jobban kedvelik, mint a tutyi-mutyikat. A kevésbé határozott pasikat szokta a legtöbb nő csak barátként kezelni. 28L
2010. szept. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyok meleg
2010. szept. 2. 16:03
 4/21 anonim ***** válasza:
Én a nem férfias férfiaknak szoktam mondnai. Aki barátnak jók, mert lélektársak, megértőek, de mégsem igazi férfiak. Inkább olyanok mint egy legjobb barátnő.
2010. szept. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
ki számít tutyi-mutyinak??
2010. szept. 2. 16:06
 6/21 A kérdező kommentje:
az van ha minden nő ezt csinálja velem akkor örökre egyedül fogok elr*hadni?
2010. szept. 2. 16:06
 7/21 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, a legjobb barát :/
2010. szept. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Tutyi-mutyi az a srác, aki nem hoz önállóan döntést, hanem a legtöbbször azt mondja, hogy ahogy te szeretnéd, döntsd el te, stb.... Tehát a tipikus papucs alkat.
2010. szept. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Akkor legyek a nőkkel bunkó? Vagy mi a f*sz számít határozott férfinak? Sportoló vagyok és sok pénzem van? Vagy mi?
2010. szept. 2. 16:11
 10/21 anonim ***** válasza:

Legyél férfias, de gyengéd. A pénzedet meg lesz@rjuk. Legalábbis én. Nekem ami még kell: optimista, humoros, jó kisugárzás. Külső csak részben számít (ne legyen olyan, hogy megijedek ha ránézek)

3. voltam

2010. szept. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!