Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Prűd vagy ringyó de a kettő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prűd vagy ringyó de a kettő között senki sincs?

Figyelt kérdés
én 16-20 evés csajokon vettem ezt e'szre az idősebbek lehet hogy a kettő között vannak, de ebben a korban , meg eddig nem ismertem meg olyan csajt aki úgy igazából a kettő között lenne ...... én vagyok a hibás vagy ez általában tényleg így van ?
2010. szept. 2. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Így van, igazad van, leülhetsz.
2010. szept. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen csak fekete és csak fehér személyiség van, hanem sokkal több a színes egyéniség, úgyhogy szerintem eddig csak nem volt szerencséd. 28L
2010. szept. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mindegyiket probáltad? nem lehet hogy a prűd valojában az ágyban r*ngyóvá válik, és máris megvan odlva a kérdés? vagy máshogy érted a prűd dolgot... NEkem is sokmindenről "szigorúú" elképzelésem van, de ettől még szeretem a szexet, és teljesen normálisan vezetem a szexuális életemet.
2010. szept. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy vesszük én a kettő között vagyok.Nem vagyok ringyó,mert csak a pasimmal fekszem,sosem vagyok kapható egy éjszakára,de amúgy imádom a szexet:)..
2010. szept. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A prűd dolgot úgy értem hogy nagyon lassan haladunk előre ( vagy egyáltalán ) , vagy talán meg szűz és esze agában sincs , vagy volt egy pasai 2 évig jártak 2x lefeküdt vele aztán szaktotiak s mar nem bízik a pasikban s nem is akar szexelni.


16:18 kor? ha nem haragszol kíváncsi vagyok .......

2010. szept. 2. 16:26
 6/8 anonim ***** válasza:
hát mi neked a lassú?...nem mindegy
2010. szept. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, én csak a barátommal fekszem le, vele viszont ahogy és ahányszorcsak lehet :) Ennek ellenére mások szemében lehetek akár prűd is, mivelhogy ők ennek nem szemtanúi, egyéjszakás kalanadjaim meg nincsenek, nem is voltak.
2010. szept. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Neked semmi sem jóóó:D Különben is türelem punát terem!

Különben nincsenek ribancok csak felgyorsult világban emancipált nők kihasználják fiatalságuk minden napját!

És kiélvezik az utolsó cseppig! :D

2010. szept. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!