Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez mit jelenthet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelenthet? Mit akar?

Figyelt kérdés
Szóval kb. 3 hete írt az exem egy sms-t amiben az állt, hogy bocsássak meg neki és legyünk barátok,meg néha találkozgathatnánk és elmehetnénk egyet üdítőzni.!!!3 éve nem beszéltünk semmit, nem is láttuk egymást és hirtelen ezt írja.Minden félévben azóta megcsenget legalább egyszer.Nem értem őt.Tudja jól hogy van pasim akit nagyon szeretek és nem szakítanák vele miatta.Régen amikor együtt voltunk kihasznált,megcsalt azzal akivel ért és jól tudta titkolni.6 hónap után derült ki és persze szakítottunk.Utána hallani sem akartam róla, mert csalódtam benne.(ő volt az első barátom)De most nem értem mit akar, vajon tényleg megváltozott?Tényleg csak barátkozni akar velem?Érdemes barátkozzak vele vagy egy idő után többet is akarhat?Szerintetek mit tegyek?Köszönöm a normális válaszokat:) 18/L
2010. szept. 2. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem... Találkozz vele, de mindenféle közeledését utasítsd vissza. Csak barátkozzatok. És ha úgy érzed, hogy vonzónak találod.... akkor talán adhatsz egy esélyt, de legyél óvatos. Ha megint megcsalna, akkor szakítsd meg vele a kapcsolatot, végleg!
2010. szept. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már egyszer adtam neki egy második esélyt 3 éve,de azt is ellőtte.A mostani barátommal pedig nem szakítok miatta:)
2010. szept. 2. 12:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 5 éve szakítottam a barátommal, nem megcsalás, inkább még rosszabb dolgok miatt. Nem részletezem. Akkor voltam 19, most van egy párom akit nagyon szeretek, nem hagynám el, de ha nekem küldene egy ilyen sms-t, én úgy elhajtanám. Nem égetném a barátságával magam. De ez csak az én véleményem. 3 évig voltunk együtt.
2010. szept. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sztem ha még barátod is van, hagyd a fenébe. Neked semmi szükséged rá, és vszínű neki sincs rád, csak idegesíti, hogy van valakid.
2010. szept. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló..talán igazad van..megfogadom a tanácsod:D köszi mindenkinek:)
2010. szept. 2. 12:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne adj esélyt arra,hogy kiderüljön mit akar.Eddig is jól elvoltál nélküle,ezután is jól elleszel.

Azt magad is kitalálhatod hogy nem csak üdítőzni akar.Vannak dolgok amik nem változnak,és az hogy azzal csalt akivel ért,az idő nem tudja meg nem történtté tenni.Barátság sosem volt köztetek,és nem is lesz.Ha rosszul döntesz,újra ki fog használni.Nincs szükséged arra,hogy belepiszkítson az életedbe.

2010. szept. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi,látom vannak itt normális válaszolók is:)
2010. szept. 3. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!