Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet a nyitott házasság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet a nyitott házasság, ha csak szexről van szó?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ha csak a szex miatt kéne más? A változatosság miatt...
2008. dec. 12. 00:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Ha a két ember ( a házastársak) egymáshot tökéletesen illenek, akkor tudják hogy számukra a párjuk a tökéletes partner. Működhet. de ehhez nagyon mély és őszinte érzelmek kellenek, és hatalmas szeretet! Azért, hogy nehogy beleszeress útközben valaki másba.

Tapasztalat.

2008. dec. 12. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%

nem.


egy házasság azért jön létre - általában - mert szerelem van a háttérben. A szerelmesek pedig nem látnak és nem hallanak, csak egymást akarják (ha esetleg találkoztál ennek ellenkezőjével, akkor ott nem beszélhetünk szerelemről).

ha valaki kikacsingat egy házasságból, akkor annak egy oka lehet nincs szerelem - vagy soha nem is volt. A nyitott házasság egy olyan hangzatos/trendi állapot, ami mögé be lehet bújni "büntetlenül".

tehát létezhet, de ott nem lehetnek mély érzelmi szálak a házastársak között. sok esetben racionális okai vannak az együttmaradásnak: vagyon, gyerek, bátorság.

ezek a kapcsolatok aztán az idő előrehaladásával (5-15 év múlva) törvényszerűen a belső, mélyről jövő lelki problémák miatt hajtépésbe torkollanak

2008. dec. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
jav: ...vagyon, gyerek, bátorság hiánya
2008. dec. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ezt értem, de én pl igen nehezen hiszem, hogy 15-20-30...évig ugyanúgy lehet szeretni egymást...hogy nem kell egy kis új, egy kis változás.


(ha pózváltogatással jöttök, sajnos azt nem tudjuk megoldani, helyet pláne...segédeszközöket inkább hagyjuk)

2008. dec. 12. 11:29
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Szeretsz valakit,és le tudnál feküdni mással???Hát ez durva!
2008. dec. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%

A nyitott házasságok többnyire nem működnek. Azon oknál fogva, hogy ritkán fordul elő, hogy egyszerre van mindkettőnek külső kapcsolata és egyik sincs érzelmileg érintve a külső kapcsolatban és mindketten szexuálisan kielégülten mennek haza, hogy otthon mély baráti beszélgetést folytassanak az egyébként nagyszerű házastársukkal. Kicsi ennek az esélye.

Ha pedig csak az egyiknek van valakije, az többnyire nem nyitott házasság. Az megcsalás, kettősélet, bizonytalanság, élvhajhászás... szvsz.


És vannak párok akik együtt járnak olyan klubbokba ahol cserélgetik a párok a partnert. EGYÜTT járnak oda. Vagyis a szexuális életük szerves része.:)


Ha nem kielégítő a szexuális életed, nem lehetne megpróbálni valamit kapcsolaton belül változtatni? Egy hosszú szőke paróka, egy szokatlan jelmez csodás változatosságérzetet hoz. :)) mellesleg... te mennyire vagy változatos a partnered számára? ;)

2008. dec. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

működhet,teljesen jól csak felfogás kérdése!tudod az emberek többsége ezt sosem tudja megérteni,meg papolnak hogy"hogy tudsz lefeküdni mással blabblabbla..

miközben szex közben a szomszédjukról ábrándoznak stb!

a mással való szex,tüzet visz a házasságodba való szexbe.

ha,most ezért engem halálosan lefognak pontozni!

2008. dec. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem az ilyen kapcsolatokra azok képesek,akiknek nincsenek olyan mély érzéseik!Az exem egyszer bevallotta,hogy egy másik csajra gondolt közben és totál kiakadtam!Neki kellett a változatosság,de ha én szeretek valakit,akkor alig várom,hogy hozzábújhassak, megcsókolhassam,szeretkezhessek vele!És eszem ágában sincs más pasival KEFÉLNI!Ettől függetlenül nem érzem magam maradinak,mert az ágyban mindent bevállallok,de csak azzal fekszem le,aki iránt érzek! Persze biztos van,akiknek ez megy érzelmek nélkül is, de úgy gondolom,hogy ha egy kapcsolatban felmerül a nyitott házasság kérdése, akkor ott komoly gondok vannak,hiszen rengeteg dologgal fel lehet dobni a szexet!
2008. dec. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
15-20-30 év után már nem szerelmet érzel,hanem nagyon mély szeretetet és tiszteletet!Ha tiszteled a másikat,és ha van miért felnézned rá,akkor nem kell más!És gondolj arra,hogy ha Te esetleg olyan típus is vagy,aki hamar megunja egy partnerrel a szexet, ugyanígy meg fogod unni mással is!Azt meg nem tartom normálisnak,hogy egy feleség havonta váltogassa a szeretőit!Ha nincs szerelem és mély szeretet sem,unalmas a szex is, akkor miről szól a kapcsolatotok?Mert én az veszem ki a szavaidból,hogy igaz,hogy kihűlt a kapcsolat,valami mégis összeköt titeket!?
2008. dec. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nos, végülis még szeretem-valamilyen szinten, csak épp már túl szokványos a szex. Mint mondtam, sajnos az eszközök nem megoldhatók. Én próbálok minden alkalommal valami újat belevinni, de hiába. Az meg szerintem régen rossz, ha hosszú percekig kell neki magyaráznom, mit hogy csináljon, hogy nekem is jó legyen, másképpen... Mire elmondom neki, "kihülök"...


A hozzáállását inkább hagyjuk...

Ő váltig állítja, hogy ENGEM kíván, de ha nekem nincs kedvem, besértődik...vagyis a szexet, mint szükségletet kívánja, és ha én nem teljesítem - akár kötelező jelleggel - akkor vérig van sértve.


Szóval az a szörnyű, hogy szexuálisan már nem vonz. De attól még szeretem.

2008. dec. 12. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!