Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a problémám,hogy van egy kapcsolatom,már lassan 3éve tart,szeretem nagyon,eljegyzett nem olyan régen,sajnos távkapcsban élünk,de mindig heteket együtt töltünk,meg van a bizalom is,mondhatnám,egy igazi jó kapcsolat,amilyenről mindenki álmodik....legalábbis ilyen volt ezidág....de,egy ideje,mióta sűrűbben itt lehetek nála,azóta úgy érzem nem törődik velem annyit,kevesebbek az összebújások,nincs annyira romantika,(amit én nagyon igényelnék),a rossz idő miatt,most még nagyon sétázni se megyünk,programot is nehezebb kitalálni,(bár nekem nem lenne nehéz),de ő úgy érzem,mintha nem igényelné annyira....Mondom neki,hogy csináljunk valamit,filmezzünk,fürödjünk együtt,többet legyen összebújva,de az a probléma,hogy van egy két hobbi amiért nagyon odavan, és sokszor órákat belefeledkezik,olyankor zavarja,ha körülötte mászkálok,vagy bszélgetni szeretnék.....néha feleslegesnek érzem magam mellette,főleg ilyenkor,mikor órákig leköti valami.....én is persze próbálom feltalálni magam ez idő alatt,de nem igazán megy....Mi lehet az oka,hogy ennyire nem igényli,hogy több mindent csináljunk együtt?A szex tökéletes vele,és minden más is,de néha megbánt,ha megzavarom mikor mást csinál.Mit tehetnék,hogy visszakapjam azt a pasit,aki még az elején volt ,odaadó,érzéki,romantikus,megértő,kedves,figyelmes...?

nagyon hinyzik,retegek,hogy elapsodik a kapcsolatunk,nem szeretnék többet sírni miatta..


2010. szept. 2. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
neki is szüksége van egy bizonyos szabadságra amit úgymond egyedül, vagy a barátaival tölt. nekem fullasztó lenne, ha egész nap romantikáznék a párommal vagy nem lenne egy nap legalább egy órám amit egyedül töltök a saját hobbimmal... ha nem erőltetnéd a romantikázást, akkor lehet, hogy magától visszatalálna hozzád. értékelni fogja ha hagyod, hogy elszórakozzon a saját kis dolgaival...
2010. szept. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de ezzel még nem is lenne gond,de nagyon zavaró,mikor estig aokkal vacakol......
2010. szept. 2. 10:55
 3/4 anonim ***** válasza:
erre csak annyit tudok mondani, hogy pasiból van. sógorom is ilyen. persze h zavar. nővérem sem rajong azért, hogy sokat gépezik a férje, de elfogadta. rosszabb, ha állandóan a fejéhez vágod, hogy keveset foglalkozik veled. volt párom állandóan az autóját bütykölte. volt olyan h értem jött délelőtt 10 körül és majd csak délután találkoztam vele, mert addig a garázsban vacakolt. ha kimentem hozzá, annyit szólt h "add már ide légyszi a csavarkulcsot..." picit segítettem neki, este duplán meghálálta, hogy nem vergődök azért, mert autót szerelt...
2010. szept. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy válaszoltál!
2010. szept. 2. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!