Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet valaki msn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet valaki msn en keresztül szerelmes?

Figyelt kérdés

a fiúval társkeresőn ismerkedtünk meg , de még nem találkoztunk , egy hónapja naponta több órát beszelünk, úgy érzem senki nem tudott úgy megnevettetni mint ő és senkivel nem tudok ilyen nyílt lenni ő is így van vele .

ti láttatok már ilyet ?


2010. szept. 2. 09:55
1 2
 11/17 anonim válasza:
én és a mostani barátnőm is msn-en jöttünk össze és elég komoly a kapcsolat szerelem +minden még a távolság se nagy gond szóval szerintem lehet msn-en szerelmes az ember a külső úgyis csak 2.
2010. szept. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Igen:)

18 éves voltam, amikor egy közös ismerősön keresztül "megismerkedtem" egy sráccal, de hónapokig csak msn-en beszélgettünk.

3-4 hónap után azt éreztem, hogy belehalok, ha nem találkozhatok vele. (kb. 300 km-re lakott tőlünk)

Találkoztunk, és 4 évig voltunk utána együtt:)

2010. szept. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

igen

én át is éreztem ezt az egészet... már mi is nagyon régóta szeretnénk egymással találkozni... úgy érzem mintha ő lenne a lelki társam.

2010. szept. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nah igen , ilyen kapcsolatom nekem is volt bar mi elkövetünk egy hatalmas nagy hibát hogy túl sokáig nyúztuk el a találkozást , kb 2 évig majdnem minden nap beszélgetünk meghallgattuk egymást , az első hónapokban csak mint barátok aztán idővel mint lelki társak és egy év után mint szerelmesek de a 2. év után ahogy előszór találkoztunk mintha 2 idegenek lettünk volna , és nagyon lehangolódtunk aztán mikor hazajöttem s beszeltünk tovább nagyon háborodót volt nem is értetem hogy miért és megszakította velem a kapcsolatot .

Azóta is eszem magam hogy miért ???

20/F

2010. szept. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 füves válasza:

Persze,megeshet,hogy msn-en keresztül megfog,de azt azért tartsd szem előtt, -ha még nem találkoztatok- hogy mindkettőtöknek van a másikról egy saját maga által kreált képre,ami abból adódik,hogy még nem érintkeztetek személyesen. Megeshet,hogy ez a valóságban egy picit eltér,de ne ijedj meg,ha fontosak vagytok egymás számára,akkor ezt hamar lelehet küzdeni. Én a páromat egy fikablogon keresztül "ismertem meg". Felvett msnre,1 hónapig mi is csak msn-en keresztül tudtunk beszélni a távolság miatt, majd találkoztunk. Ennek már féléve,azóta jön hozzám minden hétvégén,s amikor csak ideje engedi. :)

Sok sikert kívánok nektek! :)

19/L

2010. szept. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok. Mondjuk én 1 hétig személyesen ismerkedtem vele, utána vett fel msnre. Köztünk 500 km van így más hogy nem is tudnánk igazán megoldani. De akár msn, akár nem, azt elmondhatom, hogy bele tud habarodni az ember a másikba. És osztom a többiek véleményét : lehet szerelem is, de erős érzelmek mindenképpen. De természetesen a személyes dolgok nem hiába jobbak. L/18
2010. szept. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én már éltem is át olyat. Egy idő után teljesen vége hogyha nem tudtok találkozni. : )
2010. szept. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!