Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet valaki msn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet valaki msn en keresztül szerelmes?

Figyelt kérdés

a fiúval társkeresőn ismerkedtünk meg , de még nem találkoztunk , egy hónapja naponta több órát beszelünk, úgy érzem senki nem tudott úgy megnevettetni mint ő és senkivel nem tudok ilyen nyílt lenni ő is így van vele .

ti láttatok már ilyet ?


2010. szept. 2. 09:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
igen
2010. szept. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Láttunk. De szerintem amint lehet, találkozzatok személyesen is. Akkor fog igazán kiderülni, hogy 'szerelmes' vagy-e belé, vagy sem...
2010. szept. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerelemnek még az msn-es beszélgetés során nem mondanám, hogy szerelmes lennék. Én pont így ismerkedtem meg a mostani párommal. 3 héten keresztül csak msn minden este 9-kor. Órákon át mindenféléről tudtunk beszélni. Addig csak képeket láttam róla. Nem is nagyon tetszettek a képei, de mégis mindig vártam, hogy beszélgethessünk. Az első találkozásnál úgy éreztem magam, mintha már régóta ismernék azt a férfit. És élőben annyira helyes volt, hogy mégjobban vonzott az egész. Ennek már fél éve, és azóta is ugyanúgy imádom, mint az elején, sőt, jobban jobban
2010. szept. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
de pozitívak vagytok :) köszönöm , a m esetünk bonyolult a sulija miatt , de remélem jól végződik :)
2010. szept. 2. 10:05
 5/17 anonim ***** válasza:

Igen.

Én is voltam így. Igaz, akkor koppantam mert kiderült, hogy csak hazudozott az a pasi, és teljesen más volt élőben...

De mondjuk az más, mert nálatok gondolom kölcsönös ez a szimpátia. Egyébként simán lehetsz szerelmes, vagy ha nem is szerelmes, de beleesni simán bele lehet így valakibe.

2010. szept. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
ja a pedofilok tuti
2010. szept. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
igen van ilyen :) legjobb barátnőm így ismerte meg a vőlegényét :) nemsokára esküvő és én leszek a tanúja =)
2010. szept. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

vov :O

gratula nekik:D

2010. szept. 2. 10:39
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze :) én így ismertem meg barátnőm, aki ráadásul külföldi, szóval a távolság is nagy... de egyelőre minden szép és jó )))
2010. szept. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

kulföldi ??? és akkor hogy működik ?

lécci sokat segítenél vele

2010. szept. 2. 11:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!