Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi nem fér bele egy párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi nem fér bele egy párkapcsolatba számotokra? Hol van a határ?

Figyelt kérdés
2021. okt. 9. 07:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
46%

A más valláson kívül egyik sem kapcsolatban van.

És mindegyik belefér.

Bár nálam nehezen lehet vallásról beszélno, mert spirituális vagyok, de simán összejönnék olyannal, aki még nem fedezte fel isten egységét.

2021. okt. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
A más anyanyelv miért kizáró ok?
2021. okt. 10. 09:23
 13/18 anonim ***** válasza:
Nekem mindegyik belefér.
2021. okt. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ezek közül kb minden belefér, de korlátok között. Pl. az ellenkező nemű barátoknál azért van egy határ. Nem mindegy, hogy ki az, mennyit találkoznak, milyen körülmények között, stb.. És a kiküldetés is max pár hetes legyen, de ne pár hónapos. Rendszeresen viszont a pár hetes se férne bele.

A más vallásnal meg hát ne valami elvakult szektás legyen.

2021. okt. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Számomra a más anyanyelv nem fér bele. A más vallás csak akkor lenne probléma, ha szeretné rámerőltetni a vallását (én ateista vagyok). Nem adtad meg lehetőségként, de nálam a nagyon eltérő politikai nézetek jelentenek még gondot.
2021. okt. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
76%
külföld csak, a többi az szerintem szimpla empátia elfogadás kérdése.
2021. okt. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Az ellenkező nemű barátról szó sem lehet.Negatív tapasztalatom van.Az a bizonyos barát már már úgy.bánik a párommal mintha ő állna közelebb hozzá mint én aki a házastársa vagyok.Csak ő mondja magáról hogy barát a párom soha nem keresí őt!
2021. okt. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ezek közül mindegyik belefér. Egyedüli problémát egy magas nő jelenthetne, mert a magas nők általában nem szoktak tetszeni. De ha ő épp mégis tetszik, akkor az se gond.
2021. okt. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!