Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Istenem. Miért hazudik nekem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Istenem. Miért hazudik nekem? Ti mit tennétek? Tényleg az ÉN hibám?

Figyelt kérdés

a barátommal tény hogy elég sokat veszekszek... eddig nem bíztam meg benne, mert féltékeny típus is vagyok meg minden és egyszerűen nem biztam benne.

De mostanában hazudozik is:S És arra fogja hogy nekem semmit sem mondhat el őszintén mert én nem hiszem el neki akármit mondd, és lehurrogom és ő ezért kényszerül hazugságra.

Ma küldött egy sms-t, hogy az egyik sulijábol kiiratkozik.

Erre kiderült hogy beiratkozik egy újba még ma, ezt nem mondta nekem, eléggé felhúztam magam rajta.

Erre elküldte ugyanazt az smst amibe leirta hogy ma kiiratkozik csak hozzáirta hogy a másikba meg be. És belém akarja magyazáni hogy márpedig ő nem irt hozzá semmit mindkét sms ugyanaz.

Pedig nálam van a bizonyíték, a korábbi smsből hiányzott hogy ő ma beiratkozik a másikba. Mégis letagadja, és bizonygatja hogy majd ő is megmutatja a saját telojában.

Erre bevallota hogy igen átirta aztán mondta hogy nem irta át... csak ugyis mindig azt hallom meg amit akarok ezért bólintott rá. De könyörgöm ottvan az sms a telomban.

Elmondása szerint szeret engem.

De én egy ilyen után nemtudok megbízni benne, ha egy ilyenben hazudik másban is???:(

Annyira rosszul esik, nemtudom mit tegyek:( Akkorát csalódtam benne, nem tudok megbízni benne már:(

Szeretem, de nem megy, hülyének néz és ez fáj:'(

Annyira szeretnék szakítani vele, ki i osztottam és rácsaptam a telefont, de sajnos hiányzik mert szeretem:(

De ha egyszer ilyen hazug:(


2010. szept. 1. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Te meg egy féltékeny *** vagy...

Megérdemled :S

Én nőként se mondanék el semmit neked, ha folyton féltékenykednél!

Kérj tőle bocsánatot!

2010. szept. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első te miről beszélsz? Nem arról van szó hogy féltékeny hanem hogy nem mond neki igazat semmiben...
2010. szept. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És mi ennek az előzménye? Az, hogy féltékenykedett!
2010. szept. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

de ha szeret miért hazudik?:(

És miért tagadja le az igazat?:(((

És most mit tehetnék? Mi van ha pl. megcsal és abban is hazudik?Ezek után bármiben kamuzhat

2010. szept. 1. 18:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk, ha mindezt VELE beszélnéd meg, az sokkal előrébb vinné a kapcsolatotokat...
2010. szept. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jaj ugyanmár én sokkal jobbat tudok! :D

Megbeszéltük, hogy barátommal és egy barátnőmmel találkozunk a városban.

Úgy volt, hogy ők egy vonattal jönnek, csak a párom másik faluba lakik, hát nem egyszere szálnak fel.

A vonat beért, barátnőmmel találkoztam. Ő sehol.

Mikor először felhívtam azt mondta felszált a vonatra, keresi a lányt. Utánna mikor beért a városba a vonat s hívtam azt mondta még nem látta a álnyt, majd 5 perc múlva, hogy mögötte jön 20-30mre. Mikor a barátnőm is velem volt már ideges voltam s azt mondta másik útvonalon jött a találka helyre. Ehez képest mikor felbukkant egy teljesen másik helyről jött mint amit a mobilon mondott.

Ezenkívűl 2les üdítőt cipelt mikor döglusta s sose szokott. A szemüvege s keze tiszta festékfoltos volt s tudtam kamuzott s végig a városban dolgozott. DE MÉG MINDIG TAGADOTT. 20 perc után ismerte be, hogy a vonat közelébe se volt.

Tanúlság: Akármilyen hülyeséget képesek volnának bemagyarázni az embernek s kitartani mellete hiába szól minden ellenük. Azért mert az egójuk s önérzetük sérűlne ha beismernk a hibájukat. És az fontosabb akármekkora veszekedésnél is. Mert minnél te minél jobban támadod (jogosan akár) ő annál sértve érzi magát s makacskodik csak azért is.

2010. szept. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ez is jó sztori.

Olyan szomorú vagyok még mindig kb az elmúlt 2órában amialatt az eset történt ár vagy 20xhívott és irogatja hogy szeret stb.És h bizzak benne, de nekem nem megy többé:(

Szakítottam vele, bár szeretem:(

2010. szept. 1. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!