Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szerettek valakit képesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerettek valakit képesek vagytok elengedni úgy, hogy nem mondjátok meg neki a fő okot?

Figyelt kérdés
Adott egy nő, aki beleszeretett egy férfiba, de a nő tudja, hogy anyagi okok miatt nem szabad, hogy a férfi viszontszeresse, ezért igyekszik úgy viselkedni, hogy a férfi elhidegüljön tőle. Ti mit tanácsolnátok a közel 30 éves barátnőmnek? Sajnos tehetetlennek érzem magam, és ő meg kezd egyre szomorúbb és sírósabb lenni, szinte mindennap.
2010. szept. 1. 14:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nőjjön fel, ne játsszon Rómeó és Júliát...

A pénz mióta ennyire mérvadó?

2010. szept. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A legrosszabb az volt,hogy hazudni kellett neki mert az igazság még jobban fájt volna neki,így csak nekem fájt.Őt nem akartam jobban meg bántani.
2010. szept. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A srácnál mérvadó a pénz, a barátnőm meg nem merte neki elmondani, hogy ő nem középosztálybeli, hanem tényleg szegény, és örül, hogy saját magát képes fentartani, míg a srác, akit szeret úgy gondolja, hogy neki csak középosztálybeli barátnő kell, és hiába utalgatott rá a barátnőm, mikor lecsórózott a srác előtte egy vele egy anyagi szinten lévő csajt, hogy ő is csóró azt hitte a srác, hogy viccel, és eleresztette a füle mellett. Viszont a barátnőm nem szeretné, ha a srác ezért szégyelné őt, ezért szeretné elérni, hogy inkább valahogy elhidegüljön tőle.
2010. szept. 2. 17:25
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Ez nem lehet probléma. A lány NE FOAGADJON EL SEMMIT a fiútól, a szeretetén kívül. Ennyi.
2010. szept. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Én mindig is utáltam az ilyet,most sztem ha vki szeret vkit ott nem a pénz a fontos,meg vkivel nem csak azért kell járni mert pénzes jó annak is fontosnak kell lenni de ne az számítson már..utálom mikor vki az anyagi hátteret nézni attól mert vki nem pénzes igenis lehet jó ember,és nem kell lenzéni a másikat,sztem a bnőd mondja el apasinak tisztázzák a dolgod és ha a pasi is táplál irénta komolyabb érzéseket meglátja nem ez a lényeg
2010. szept. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

én a bnő helyében kerek perec megmondanám, hogy ha pénzes csajt akarsz, szia.

soha nem hajtanám le a fejem ez miatt sem.

mert az igaz szeretet tényleg nem itt kezdődik

viszont a srácot nagy valószínű párszor már átverhették a nők...és most a legújabb csaj szívja meg ez miatt

2010. szept. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Már nem azért, de mi az, hogy csak középosztálybeli csajt szeretne magának a pasi?? Én még ilyet nem is hallottam. A barátnőd szedje össze a bátorságát és mondja el a pasinak, hogy ez van, szegény családból jöttem, épp, hogy eltartom magam, ha emiatt nem kellek, akkor legyen így, legyen vége.

Két következménye lehet:

1. A pasi jobban szereti a barátnődet, mint amekkora pénzmániája van, és így tovább élhetnek boldogan.

2. A pasi jobban ragaszkodik a pénzes elképzeléséhez (jézusom!!), és vége. Legalább tudni fogja a barátnőd, hogy a pasi annyira nem szerette, hogy egy ilyen baromságon felülkerekedjen, tehát meg sem érdemelte a pasi a barátnődet.


Egyébként meg én ezt tényleg nem értem, már túl vagyunk azokon az időkön, amikor csak saját osztálybelivel ismerkedhettek az emberek. Én sem származom túl gazdag családból, de büszke vagyok arra, hogy eltartom magam, lehet, hogy épp kijövök a pénzből, de legalább nem úgy van lakásom, kocsim, ... hogy valaki a s.ggem alá rakta. Hanem megtanultam küzdeni. Sokkal nagyobb érték, mintha valaki arra veri a nyálát, amit nem ő ért el.

2010. szept. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
2 év után megoldotta, hogy a férfinak jobb legyen, elengedte, hogy a férfi számára ne legyen teher az, hogy ő anyagilag úgy áll, ahogy. Pedig nekem bevallotta, hogy szereti, de muszáj volt.
2012. febr. 24. 19:58
 9/11 anonim ***** válasza:
Én őszinte lennék. Ha emiatt kiábrándul belőlem, menjen csak, nem kár érte.
2012. febr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

jelenleg az én párom a külföldi keresetével lenéz engem az itthoni keresetemmel és szabályosan a fejemhez vágja, hogy velem nem lehet alapozni, mert mindent neki kellene megteremteni.

szóval örüljön is a bnőd, hogy nem megy bele egy ilyen emberrel egy ilyen kapcsolatba.

gusztustalanok az ilyen emberek.

2012. febr. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!