Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a barátom vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátom vagy sem?

Figyelt kérdés

5 éve járok a barátommal,nagyon szeretem,elvileg ő is engem.A napokban kaptam egy e-mail,egy lánytól aki azt írta ő is együtt járt a barátommal párhuzamosan,csak ők a napokban szakítottak,mert a barátom állitólag sajnálatból engem választott.

Azért írt nekem, hogy felnyissa a szemem kivel is járok..A barátom azt mondta ez hazugság,a nő ügyvéd és csak érdekből barátkozott vele,mely idő alatt beleszerette a nő és ezt közölte is vele,mire a barátom állitólag megszakította vele a barátságot,mivel bonyodalmat nem akart,hiszen engem szeret és nem tudna élni nélkülem.Ez a kamu csak bosszú a nőtöl..Mivel nem hittem neki, megkértem,hogy azonnal itt és most hívja fel a nőt,hangosítsa ki és vonja kérdőre miért hazudozott és miért teszi tönkre ezzel az életét? Úgy gondoltam ha igazat mond akkor most nem fog hazudozni a nő hisz nem tudja hogy én is hallom.

És a barátom rögtön fel is hívta ahogy kértem. Semmi mellébeszéd nem volt..A nő ezt felete :nem érdekel senki és semmi, aggy békén már nem akarlak,soha többet ne hívj,mert nem fogom felvenni...és lecsapta.

Mivel ez nem éppen egyértelmű nem tudom kinek higgyek! A csaj nem hajlandó sem felvenni a telefont sem az

e-mailokra válaszolni.

A barátom elmondta,hogy mindennél jobban szeret és ugysem haggya hogy szétmennyünk, de különösebben nem töri magát...Kérdeztem tőle mirt nem "könyörög" vagy "nyalizik" , mire azt felete mert ő nem tett semmi rosszat,nem csalt meg akkor meg miért tenné??

Mi a véleményetek ? Megcsalt vagy sem ?


2010. szept. 1. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
biztos meg, dobd ki
2010. szept. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kamuuu ***** válasza:
65%
Figyelj itt 1 példa kinek hiszel legjobb barátodnak vagy 1 szakadt csövesnek?:O
2010. szept. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5%
Én téged nem csak egyszerűen megcsalnálak a tetteidért, hanem még el is ásnálak!
2010. szept. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kamuuu ***** válasza:
Ez rajtad múlik hogy elhiszed-e hogy 1 ribanc mit mond vagy a pasidnak hiszel én például nem hagynám el a barátnőm ha lenne ha megcsalna 1x csak ha 2x :DD:
2010. szept. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Akár meg is csalhatott. Amúgy én már azt is elég erkölcstelennek tartanám ha a barátom érdekből barátkozna egy másik emberrel(pláne nővel). Lehet csak szédítette, és nem volt semmi komoly, de már ez sem semmi.
2010. szept. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem kit érdekel O.o
2010. szept. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hááát... Figyelj! Ez olyan ügy, ahol soha nem fog kiderülni az igazság! Vedd a legrosszabbat (szóval hogy megcsalt), és gondold át a dolgokat, hogy ezek után tudnál e neki hinni! Hiába mondanánk itt százan, hogy nem csalt meg, szerintem akkor is mozogna benned a bizalmatlanság! Szóval tényleg neked kéne eldöntened, hogy tudsz e ezzel a tudattal együtt élni.

(Amúgy személyes véleményem szerint megcsalt a barátod) Egy normális baráti kapcsolatban eddig nem fajulnak el a dolgok alaptalanul! :S

2010. szept. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg fel akarná nyitni a szemed a nő, simán részletezné neked a dolgokat. Nem teszi, nem válaszol semmire -> csak be akart kavarni és most szépen eltűnt.. Ha a párod megcsalt volna, aligha hívja fel vonakodás nélkül. Szerintem nyugodj meg. Ha semmi rosszat nem tett, tényleg nem fog teperni. De azt kérhetnéd tőle, hogy legközelebb szóljon, ha ilyen nővel találkozik, hogy ne utólag lepődj meg az áskálódásokon. 23N
2010. szept. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!