Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék megnyugodni? (részletek lenn)

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy több mint 5 éve vagyunk együtt a párommal (F/23). Anno az elsők voltunk egymásnak, aztán szétváltunk, nekem volt másik barátom, neki senkije. Aztán újra összejöttünk (5 éve), alapvetően jó a kapcsolatunk (persze némi veszekedés előfordul, de nem vészes).

A dolog amiért aggódok, az az hogy neki én voltam eddig az egyetlen szexuális partnere, és attól félek hogy a kíváncsiság elhúzza...nem azért mert nem szeret, csak mert kíváncsi hogy mással milyen lehet.

Oltás nem kell, nem tinik vagyunk. L/22


2010. aug. 31. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok ferfi ( persze kivetelek mindig vannak) attol fel, hogy ha elete soran eddig csak 1 novel volt, a masikat nem fogja tudni kielegiteni, vagy ilyesmi mivel nem tapasztalt. Szerintem a kivancsisag nem fogja elhuzni, mar csak a "felelem" miatt. Ha meg egy erett ferfi es ilyen reg ota egyutt vagytok, biztos nem mas kell neki, hiszen akkor szinglin mindnekivel kavarna es szex-elne, nem pedig egy komoly kapcslatban elne veled. Semmi okod velemenyem szerint parazni ilyenen.
2010. aug. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

onnan hogy 5 éve együtt van veled ésmég nemcsinálta.

miért éppen most jutott ez eszedbe?

ha nem panaszkodik akkor nemhiszem hogy "félrelépne"

2010. aug. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtató válaszokat! Erre volt szükségem! :)
2010. aug. 31. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!