Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem 5 év után. Mi lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem 5 év után. Mi lehet?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt.Valamelyik nap megkérdeztem, h jó volt e az előző barátnőivel együtt lenni.Erre azt válaszolta, h akkor az volt jó,most ez jó.Kérdeztem,h és ha mi szakítanánk akkor hogyan gondolna vissza rám.Válasza az volt, h megvolt.jó volt,ennyi volt.Velük csak pár hónapig volt együtt.Veelm 5 éve.szerintetek is fura,h 5 év után is csak ennyit jelent neki a kapcsolat?Pedig mindig azt hajtogatja h mennyit jelentek neki,és h velem tervezi az életét.De nekem ez akkor is rosszul esett,hogyha esetleg szakítanánk akkor nem is érdekelné az egész 5 év...Vajon akkor azt meg csak mondja h velem tervezi az életét?Vagy nem is veszi komolyan a kapcsolatunkat?

Szerintetek??


2010. aug. 31. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
a pasik nem igazán szívlelik az ilyen kérdéseket. szerintem csak ezért mondta. de amúgy nem így gondolja.
2010. aug. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tipikus nő... kombinál, ahelyett, hogy élvezné, amíg lehet.
2010. aug. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tipikus hülye-nő gondolatmenet. Minek nyaggatod ilyen buta kérdésekkel? Ha valamiért szakítani fog veled, ez lesz az oka. Próbáld meg lazán kezelni ezeket a dogokat megélni a kapcsolat szép napjait, éveit. Ha vége kell legyen valamiért, akkor úgysem tudsz ellene tenni. Ha esetleg vége lesz, akkor meg nem mindegy mit gondol erről a kapcsolatról később?
2010. aug. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tipikus pasi válaszok...

Bizonyára nem túl felemelő hogy az életed párja nem vesz komolyan. Beszéld meg vele mert ez a gondolat nem fog nyugton hagyni.

2010. szept. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az idáig érkező válaszokat.
2010. szept. 1. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!