Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Szeretném őt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Szeretném őt nagyon, de már mégsem.

Figyelt kérdés

Tetszik nekem egy fiú. Kb 2 hónapig tartott a fellángolás, de nem történt semmi...

Lassan 1 hete nem hallottam felőle, legközelebb talán hétfőn találkozunk. Jó esetben összefutunk, váltunk pár szót és ennyi. Ezután csak szerdán, talán csütörtökön találkozunk még, és utána többször soha.

Mivel eléggé tetszett, bele voltam esve, lépjek valamit a jövőhéten, vagy hagyjam? Tudom, hogy ez csak fellángolás (valószínűleg ezért múlt most el egy kicsit mert nem találkoztunk régóta) de érdemes lenne bepróbálkozni nála? Arra gondoltam megkérdezem lenne-e kedve találkozni velem négyszemközt.


2010. aug. 31. 17:10
 1/7 A kérdező kommentje:

Szóval összefoglalva:

Oda voltam érte nagyon, de most már csillapodott ez az érzés. Ettől függetlenül úgy érzem ha találkoznánk újra megint oda lennék érte. Mit csináljak? Nem gáz ha elhívom valahova lány létemre? És mi van ha nemet mond, és égek?

2010. aug. 31. 17:12
 2/7 anonim ***** válasza:
A fellangolasokbol neha szerelem is lehet. Szerintem probalkozz nala ne hagyd eluszni ezt a lehetoseget mert kesobb banni fogod. Ez az en velemenyem.
2010. aug. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Keress valaki mást nem valami jó kapcsolat hetente 3-szor találkozni.
2010. aug. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem 3szor találkoznánk hetente, hanem a jövőhéten találkozom vele annyiszor maximum. Utána meg már soha, mert a nyáron együtt dolgoztunk egy helyen, aminek vége...

De ebben a kb 2 hónapban olyan 10 alkalommal találkoztunk kb.


Én is ettől félek, hogy bánni fogom, mert azért még most is bennem van az, hogy jó lenne nekem, meg hogy hiányzik hogy nem láthatom...

2010. aug. 31. 17:38
 5/7 anonim ***** válasza:
probald meg es mi ha égni fogsz?? 1probát megér
2010. aug. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbáld meg mert a fellángolásokból lesz a szerelem:) Nem hiszem, hogy nemet mondana, de ha mégis akkor sincs semmi legalább megpróbáltad:)
2010. szept. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez kortól is függhet.

Ha mondjuk 14-16 akkor akár hosszabb kapcsolat is lehet belőle.

20- az télleg csak egy fellángolás. Sok ilyen lesz még. : )

2010. szept. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!