Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hazudik?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki tetszik nekem és a haverjával nagyon jóba lettem és kihívott de nemmentemközbe kiderültek róla pár dolgok mert sokan mondták h. füvezik..:SS

Ezért nem mentem ki mert előbb meg akartam beszélni vele ezt msn-en .de ő tagadta.:SS

És ma évnyitóra lejön elém mert nagyon akar találkozni velem..De én kicsit félek tőle:SS

És aztmondták régi évfolyam társai h drogmérgezéssel volt kórházba őis meg a srác aki tetszik nekem.:S

De ezt is tagadta. Én megmondtam neki h én nem szeretnék semmi ilyenbe belekeveredni meg én ki se próbálnám. És ma szeretném megmondani neki h. nekem bejön a haverja..

16/L

17/F


2010. aug. 31. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem fontos tudnod most.Ha többet leszel vele,ki fog derülni hogy igaz-e.Ilyet nem lehet eltitkolni hosszútávon.Csak akkor keveredhetsz bele,ha elfogadod,senki nem kényszerít a drogozásra.

Ha biztosra akarsz menni,akkor ne találkozz velük,de szerintem te jelenleg hinni akarsz az ártatlanságukban.

2010. aug. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hat normalis h letagadja.szerintem egy talalkozason eszrevenned ha fuvezik vagy nem.s ha igen hagyd ot.nem eri meg van sok jokepu srac amugy is nem vagy szerelmes bele nem erri meg egy ilyen kapcsolatba belemenni.
2010. aug. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ősi nagy indián szellemek azt súgták meg nekem hogy talán hazudik talán nem
2010. aug. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"nem erri meg egy ilyen kapcsolatba belemenni."


ezzel kicsit vitatkoznék, egy elkeseredésében (apukája meghalt és az első nagy szerelme elhagyta egy barátjáért) drogossá vált, alvilágban otthonosan mozgolódó, anyját majdnem a sírba kergető,többször öngyilkossággal próbálkozó pasival ismerkedtem meg egy nyáron, és sokat-sokat és még többet beszélgettünk.

ez volt 4 éve...

mára majd egy éves folyamatos cégnél lévő munkaviszonya van, pénzt ad anyukájának, aki mára ismét énekel főzés közben, szakított a régi "érdek haverokkal",a papája halálakor félbehagyott házát együtt fejeztük be és ott élünk évek óta. tavaly eljegyzett és családot szeretnénk.

szóval nem mindenki teljesen reménytelen, ne ítélj elsőre, ne pakolj mindenkit egy kalap alá.


sajnos lehetséges másik lehetőség is, hogy nem vagy erős, és kíváncsi vagy és te is belekeveredsz, és a saját életedet is tönkre teszed.


ez azon múlik, hogy te mennyire érzed magad erősnek és elhatározottnak afelé hogy te bizony soha nem szeretnéd kipróbálni.


ha ennyire félsz akkor talán tényleg nem kéne vele találkoznod, de ezt te érzed. mondjuk ha nyílt helyen találkoztok és észre veszed rajta, hogy olyan a viselkedése ami neked nem tetszik, bármikor ott hagyhatod, ha nem engedné akkor kérhetsz bárkitől segítséget. úgyh ne elsőre lakásra menjetek, az se lenne rossz, ha valakivel mennél így nem is éreznéd magad egyedül.


remélem valamit tudtam segíteni

2010. aug. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi nagyon sokat segítettetek.:DD

Találkoztam vele nagyon jófej volt meg aranyos..mivel esett az eső ezért bementünk hozzájuk otthonvolt az anyukája és filmeztünk.:D

És tök normális volt.Holnap is kihivott és jön az a srác is aki tetszik..:DD

2010. aug. 31. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!