Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy jobb a kapcsolat és miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jobb a kapcsolat és miért?

Figyelt kérdés
Sokan szinte már dicsekednek vele,hogy ők soha nem veszekednek a párjukkal.Hogy jobb,ha veszekszünk vagy ha soha/nagyon ritkán kapunk össze? Normális kapcsolat az olyan,ahol soha nincs veszekedés?Nem azt mondom,hogy minden nap,de az hogy soha,ez hihetetlen.
2010. aug. 31. 13:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ember függő.Én utálok veszekedni és én inkább csöndben maradok vagy megpróbálom megbeszélni, a párom meg inkább veszekedős, amit utálok,de ilyenkor érzem a legjobban h. még mindig oda vagyok érte,mert érzem azt h. hiányzik az ölelése, a csókja stb.A kolléganőm és a férje nem szoktak veszekedni, ők mindent meg ak beszélni és szinte mindenben egyet értenek.Ők úgy gondolkodnak h. jobb megbeszélni hisz manapság sose lehet tudni h. mikor mi történik a másikkal,ezért jobb békességben lefeküdni, elbúcsúzni reggel ha mennek dolgozni stb.A párom szülei viszont egyfolytában veszekednek, vagyis csak az annya,de szeretik egymást és együtt maradnak, bár 50 felett már nagyon nem is válogat az ember.25/l
2010. szept. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

állítólag a veszekedés a harcot jelenti egymásért, hogy jobb legyen

ahol már veszekedés sincs, ott közöny van

nem az első mézes mázos hónapokra értem, hanem hosszú távon

2010. szept. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy ne vitázzon 2 ember, de akkor a legjobb egy kapcsolat ha utána képesek kibékülni, öszintén megölelni egymást és szeretettel nézni egymás szemébe.
2010. szept. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
mi pont ilyenek vagyunk:)nagyon hamar kibékülünk,és jólesik egy ilyen veszekedés után odabújni a kedvesemhez,és megölelni(de ezt fordítva is szeretem :P)
2010. szept. 2. 19:01
 15/17 anonim ***** válasza:
Az ilyesmi lassan öli meg a kapcsolatot... :)
2010. szept. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
ez tök olyan dolog hogy akkor szinte direkt kihozzátok egymásból a vitát, csak hogy utána még jobban essen odabujni a másikhoz, jobb érzés legyen..én utálok veszekedni, van ilyen kapcsolat, de az ritka
2010. szept. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
hát akárki,akármit mond,köszönöm jól vagyunk:) és nem direkt veszekszünk,csak párom hirtelen haragú és mindketten makacsok vagyunk,ezért van hogy veszekszünk.de még csak nem is minden héten,szóval nem is a kapcsolatom elemzése a lényeg:D
2010. szept. 2. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!