Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy jobb a kapcsolat és miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jobb a kapcsolat és miért?

Figyelt kérdés
Sokan szinte már dicsekednek vele,hogy ők soha nem veszekednek a párjukkal.Hogy jobb,ha veszekszünk vagy ha soha/nagyon ritkán kapunk össze? Normális kapcsolat az olyan,ahol soha nincs veszekedés?Nem azt mondom,hogy minden nap,de az hogy soha,ez hihetetlen.
2010. aug. 31. 13:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A sok veszekedés megöli a kapcsolatot. Kulturált módon is meg lehet beszélni a dolgokat. Igen, az a jobb, ahol nincs veszekedés :)
2010. aug. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Legjobb ha hetente 1x találkoztok nincs vita és amikor együtt vagytok 1 napot le sem tudtok szakadni egymásról és a vita szó eszetekbe sem jut.
2010. aug. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem pedig az jobb, ha néha nézeteltérésre kerül sor, ugyanis mindannyian emberek vagyunk! Ez így természetes, ha néha nem egyezik az elképzelése két embernek. Nyilván meg kell beszélni felnőttek módjára! Ha együtt tervez az ember a párjával több évre-évtizedre, kizárt, hogy ne legyen valamikor nézeteltérés, ha összeköltöznek, házasodnak, gyermeket vállalnak...
2010. aug. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Itt nem a nézeteltérésről volt szó, hanem a VESZEKEDÉSRŐL. Szövegértés...?
2010. aug. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
25%
a sok veszekedés jót tesz a kapcsolatnak, főleg akkor ha tettlegességig fajul a veszekedés
2010. aug. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
25%
Ha csak baszni jártok össze, az a legjobb. Mind a ketten egy csomót spóroltok. Tapasztalat
2010. aug. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

az utolsónak tuti igaza van,én is ezen a véleményen vagyok....ha csak szex van, nem fogtok veszekedni,és jobban imádjátok egymást,mint mikor mindig együtt, egymás nyakán lógtok--..

az igazi szerelem meg nagyon ritka,van egyáltalán ilyen?? lehet. 3-4 hónapig...utána meg jönnek a viták.....legjobb a szex-kapcsolat.

2010. aug. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
3,5 éve vagyunk együtt,jegyben is járunk.Nem arra vagyok kiváncsi hogy miért jobb ha csak dugni járunk össze(ez nem kapcsolat!!!!) vagy ha heti 1szer talizunk.Olyanoktól kérek választ akik ezen túl lépve,átlátják a dolgokat.Együtt élünk,nem fogok azért szakítani mert úgy a jobb :-/
2010. aug. 31. 15:54
 9/17 anonim ***** válasza:

utolsó válaszoló vagyok.szerintem, ha olyan nincs hogy soha nem veszekedtek, vagy ha nem is az, de a kisebb vitákat nem tudjátok elkerülni ugysem.nekem volt olyan barátom-3 évig, hogy SOHA nem veszekedtünk, csak elmondtuk a véleményünket egymásnak, ha nem értettünk egyet vmiben, de veszekedni soha nem veszekedtünk.

ez ezért volt mert teljesen egyformák voltunk,szoval majdnem mindenben hasonlitottunk,és szerintem ez a legjobb,mikor 2 ember a lehetö legtöbb mindenben hasonlit-és akkor nincs vita.-- csak ugye, ez elég ritka...szoval van olyan, hogy nem vitatkoztok soha, és ez jo tud lenni,de lehet hogy pont ezért sok mindent nem is fogtok egymással megbeszélni.

2010. aug. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
amugy meg olyan nincs hogy "hogy jobb". ha elökerülnek a nézeteltérések, akkor már ott van a vitázás is, nem tudjátok elkerülni, föleg ha valamelyikötök vitatkozós tipus,...de az sem jo, ha rágyagytok egymásra mindent.szoval, szerintem feleslegesen nem kell vitatkozni, de azért a véleményeteket mondjátok el egymásnal-utolsó voltam.
2010. aug. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!