Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy olyan kapcsolatban vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan kapcsolatban vagyok benne aminek érzem sose lesz vége, hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok...22 éves srác vagyok..eddig nagyon sok kapcsolatom volt,és jött létre.. de amit most átélek ilyen még nem volt nekem.. 5 honapig volt egy olyan kapcsolatom ami több volt mint egy szimpla szerelem... Sajnos megbántottam a lányt,és időt kért tőlem.. közben szakítottunk is,de arról van a szó hogy valami olyat érzek amit még eddig sose.. EZ hogyan lehetéseges??? kb 3 hete vagyunk külön a páromtól.. de az utobbi időben nagyon is jol erezzük egymás társaságát.. Sőt ez annál is több.,de egyikunk sem mer lépni.. Meg változatta a hajszínét szőkere,eddig barna volt.. Mindig is tudta hogy a szőkéket csípem.. ezt vegyem most valami jelnek ? Nem tudok más lányra ránézni hogy ne gondoljak rá... valahogy azt érzem megtalaltam benne mindazt amit kerestem. Szerintetek hogyan közeledjek felé? mert ha elmondom neki mit érzek félek hogy elriasztom őt...
2010. aug. 31. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Akkor ne beszélj hanem cselekedj. Adj egy puszit az arcára, biztosan nem bánja meg.


Ha megbántottad tessék bocsánatot kérni! Aztán lehet újrakezdeni :)

2010. aug. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kamuuu ***** válasza:
Érzed hogy ő a szerelmed és ezért gondolod hogy sose lesz vége ezért hamar kell cselekednek szal legyél túl rajta mond el neki mit érzel iránta biztos megfogja érteni és ő is ezt fogja gondolni ne félj a következményektől ne gondolj semmire csak öntsd ki neki a szived:D
2010. aug. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Istenem, mindent megadnék, hogy úgy érezzek mint Te.


Ha így érzel, mondd meg neki, legyél őszinte, ha megbántottad kérj bocsánatot. Egy ilyen lehetőséget nem szabad veszni hagyni. Ha szereted akkor meg kell tenned érte mindent.

2010. aug. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen ezt én is így érzem.. Csak azt nem tudom hogy ha elmondanám neki hogy ez van és ezt érzek akkor attól félek hogy ő ezt nem szeretné...és ez még jobban fájna nekem... hiaba az a 5 honap,abbol az 5 honapbol meg tudtam érteni hogy ő nekem kell... 22 éves vagyok,van tapasztalatom..sok kapcsoaltom volt.. de ezt érzem,és érzem hogy képes volnék vele egy egész életet leélni....
2010. aug. 31. 11:02
 5/8 A kérdező kommentje:
de most elutzik ki a tengeren tulra...2,5 het es elrepül... Karácsonyra jön vissza,amit azt jelenti hogy nem fogom látni őt vagy 3 honapig :(( nem fogok hallani felőle semmit sem,de a szive itt van nekem... és ha nem is tudok rola semmit sem,érzem hogy mi van vele,tudom hogy mit csinál,és érzem mikor van jo kedve meg mikor rossz...Tegnap pl felmentem netre...gondoltam rá..és megjelent a neten... a semmiből..szerintem érezte azt hogy várok rá..és hogy akarok vele írni... gondolom ez igy hülyeségnek hangzik,,de azt tudom mondani hogy ő a másik felem.. amit eddig kerestem azt megtaláltam benne..
2010. aug. 31. 11:08
 6/8 anonim válasza:
Ismerős helyzet. De miért vagytok külön 3 hete? Mivel bántottad meg konkrétan? Egyébként meg igaza van azoknak akik előttem szóltak -ha te bántottad meg- kérj bocsánatot és mivel úgy is találkoztok és jó a kapcsolatototok, öntsetek tiszta vizet a pohárba és beszéljétek meg. NE félj kimondani az érzéseid, ha egy picit is ő is úgy gondolkozik a jövőt illetően mint te nem fogod elijeszteni. Csak meg kell erősítened benne is az érzéseket. Ennyi idő alatt nem múlik el a szerelem közöttetek :) Te biztosan szereted ha más nőre nem is tudsz ránézni, átérzem most ezt.
2010. aug. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Khm, ja hogy elmegy... az gáz, ezért kérte az időt, h te is elfelejtsd. Te tudtad,h el fog menni? Ezután "barátok" lesztek csak, lehetséges.
2010. aug. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyszerüen probalkozok más nőknél flörtölgetek meg minden,de mindig az sül ki belőle hogy a mostani páromat keresem benne.. Egyszerüen nem megy más lányokkal... a szivem ott van nala... Nem tudom de olyan érzéki kötődést érzek iránta amit eddig senki iránt sem éreztem.. azért vagyunk külön 3 hete mert sokat elégedlenkedtem,sokat hisztiztem élni akartam es hazudtam pár dologban.. de ezeket a dolgokat mind átértéleltem,és rájöttem hogy hiába csinált ő is sok hibát,akkor is az van hogy egymásnak vagyunk.. Szoval ha én nem irok mondjuk 1 hetet,ő biztosan ír nekem... Ez van vagy én vagy ő jelentkezik.. el utazik most USA_ba Karacsonykor jön haza.. Nem tudom hogy mikor mondjam el neki mit is érzek.... Most vagy ha amikor hazajön.. és várok vele.... szerintetek mi tevő legyek ???
2010. aug. 31. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!