Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor a barátom orálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor a barátom orálisan kényeztetem, miért kezdi el simogatni a hajam? 20/L

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:
mert jó neki és hát nem tudom ez olyan reflex :D
2010. aug. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én amikor a bnőm hajához közelítek akkor azért mert bennem van az ösztön hogy belemarkoljak és én irányítsam a fejét meg egyebek; meg mondjuk eléggé szadista jellem vagyok de ő is szóval no problem.
2010. aug. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nálunk nem irányít engem azt mondta, hogy nincs rá szükségem =) Második válaszoló, kérlek szépen csak megkérdeztem. "-.-
2010. aug. 31. 09:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért mert a mennyekben jár és szeretné viszonozni a kedvességedet.. :P
2010. aug. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ez egy kölcsönösségi reflex. Mivel ő ilyenkor "nem ér el" téged, ezzel tud csak kedveskedni.
2010. szept. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mert sokat maszturbál és igy a fejeddel együtt mozog a keze is, amitől jobban élvezi. Olyan mint amikor a kutyának csörgeted a kajás tányérját, ő beindul függetlenül hogy üress a tál. 20/L
2010. szept. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Mert az van ott wazze! Lehet jobban szeretné a talpadat simogatni,de szerintem te nem szeretnél fejjel lehelé szivni :D

De komolyra fordítva a szót! Én úgy vagyok vele hogy a szex magánügy.Jobban járnál ha ezt tőle kérdeznéd meg,akkor tutira jó választ kapnál,nem csak találgatásokat meg hülye beszólásokat és még napokat sem kellene várni a válaszra.

Ha ö nem tudja a választ rá akkor meg ne is érdekeljen :D

2010. szept. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!