Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet hogy később ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy később ezért fogunk szétmenni? Mert én azt nagyon nem szeretném!

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon szeretem a barátomat. Mindent megtennék érte, és ő is értem. Nagyon jól kijövünk egymással, tudja, hogy mire gondolok és befejezzük egymás mondatait, szóval tiszta tündérmese az egész. DE a legjobb barátja nagyon kedves, aranyos, és mindig cuki velem. Ölelget, jókat nevetünk együtt, és valójában nagyon helyesnek találom, de mivel imádom a barátomat, nem foglalkozok vele, hogy a barátja milyen helyes. Viszont attól félek, hogy később mégiscsak elkezd majd foglalkoztani és emiatt lesz vége a kapcsolatunknak. Van okom félni szerintetek? :$
2010. aug. 31. 00:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak ha nagyon nagyon összevesztek és elveszted a fejed,és a barátja letörli a könnyeid és meg a baj :S
2010. aug. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ugyan ilyen helyzetben vok. ilyen szempontból. szerintem nem.
2010. aug. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha már feltetted itt ezt a kérdést, akkor igen, van mitől félned - idővel mikor már jönnek a pároddal a hétköznapok, érdekelni fog a másik fiú, hisz már most is érdekel, csak még leköt a párod, még izgi vele is minden - ahogy ez halványul, úgy fog nőni a vonzódás a legjobb baráthoz.
2010. aug. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Annyira azért még se szeretheted ezekszerint addig amíg egy személy is van aki képes elcsavarni a fejed (rajta kívül) :)
2010. aug. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ribanc :D
2010. aug. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!