Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig szeretem?

Figyelt kérdés

1 évig voltam együtt a barátommal. Már több, mint egy éve külön vagyunk. Azért szakítottunk, mert több személytől is hallodtam, hogy megcsalt. Ő ezt mindig tagadta, de nem hittem neki. A végén már kikészítettem a féltékenységi rohamaimmal.. Közös megegyezéssel szakítottunk. Utána jöttem rá, hogy igazat mondott, nem volt harmadik személy a kapcsolatunkban. Eltelt több, mint egy év, és azt kell, hogy mondjam hiányzik!! Azóta megismerkedtem sok fiúval, hiszen több, mint egy év telt el, de senki nem fogott meg annyira, mint ő anno! Mikor buliban vagyok, és kicsit iszok is, akkor mindig azt akarom, hogy ott teremjen, és azt mondja, hogy mennyire hiányzok neki, és visszaakar kapni! De persze ez józan állapotban is így van!! De inkább akkor hiányzik, mikor részeg vagyok! De hát részeg ember nem hazudik, mint tudjuk! Gondolkoztam rajta, hogy valahogy felkeresem, mert nem lakik messze, de félek, mert úgyis elutasítana, mert van már barátnője lassan 1 éve.. nem sokáig szomorkodott miattam úgy látszik!!!! :( Szerintetek mit csináljak? Lehet, hogy ő az igazi!!!!!? És van értelme ennek a dolognak vagy felejtsem el??? Próbáltam már sokszor, hiszen itt volt a nyár, szinte mindennap buliztunk a barátnőimmel, de mégsem sikerült kivernem a fejemből!!!

19/L


2010. aug. 30. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már több mint 1 éve van barátnője akkor inkább hagyd őt békén. Ha annyira hiányoztál volna neki akkor rég újra együtt lennétek és nem lenne neki az aki most van. Ők jól megvannak ha még van is közöttük vita vagy bármi más. Nem hiába van vele már több mit 1 éve. Keress mást vagy szenvedj tovább. 30/N.
2010. aug. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

szia!

sajnos azt te rontottad el akkor mikor gyanakodtál rá, de ezt már nem tudod vissza csinálni!Én a helyedben ha ennyire hiányozna akkor VAGY irnék neki egy e-mailt vagy sms-t, hogy találkozzunk mert valamit szeretnék megbeszélni veled.ha belemegy akkor elmondod neki h mi a panaszod és megkönnyebbülsz., de rosszabb is lehet mert sztem összejönni megint nem fogtok mert ha szereti a lányt akkor nem fogja ott hagyni.VAGY nem csinálnék semmit , elfelejteném, mert lehet ha megkeresnéd és visszautasítana akkor még rosszab lenne. élném az életem tovább.irj majd!

2010. aug. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
" hallodtam " xDxDxDxDxDxDxDxD
2010. aug. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem . nem tudom mit csináljak . de szerintem nem keresem meg . biztos boldog az "új" csajával . megpróbálom elfelejteni , nem rá gondolni , de milyen igaz , hogy mindig arra gondolunk , akit feledni akarunk:( .
2010. szept. 1. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!