Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen funkciókat tölthet be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen funkciókat tölthet be egy csók?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 7 hónapja vagyunk együtt. Én vettem el a szűzességét. Mint mondja, előttem nem járt senkivel. Beszámolt arról, hogy kb 20-30 pasival csókolózott már, együtt is aludt néhánnyal egy napig, de több nem volt neki.

Azt mondja, hogy ez olyan átlagos számú csók egy nőnek. A csókokról azt mondja, hogy "mindennapos" szerűek voltak. Előttem nem volt pasija, nem járt senkivel, csak jó érzés volt csókolózni. Ez mennyire normális?


2010. aug. 30. 17:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
szerintem sem normális.főleg h. sokan már megcsalásnak veszik a csókot, hisz csak úgy nem csókolózik senki csak ha vonzónak talál valakit.Azért nem hiszem h. csak úgy bedugná a nyelvét vadidegen szájába, ha nem jön be neki a pasi.Persze lehet ő így működik.Sok fizetős csaj is vállal csókot,de persze ez nem jelenti azt h., a a barátnőd k**va,de szerintem gáz(persze most ne nézzük az üvegezésből adodó csókokat, mert az tényleg nem számít)
2010. szept. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is 18/L vagyok,nem vagyok egy szende szűz,de "csak" 6 pasival csókolóztam eddig..
2010. szept. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
a csók multifunkciós,tudsz tévétkapcoslni vele,autót szerelni programozni vezetni,varrni,postázni,ácsolni,kötni,fonni,vilanytszereni,tüzetoltani,büntüldözni,bankotrabolni,müszakiztatni, kresz vizsgát tenni, Zht iratni,táncolni,énekelni,számolni,rádózni inni,enni,látni CSÓKÓLÓZNI és még sok más
2010. szept. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!