Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen funkciókat tölthet be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen funkciókat tölthet be egy csók?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 7 hónapja vagyunk együtt. Én vettem el a szűzességét. Mint mondja, előttem nem járt senkivel. Beszámolt arról, hogy kb 20-30 pasival csókolózott már, együtt is aludt néhánnyal egy napig, de több nem volt neki.

Azt mondja, hogy ez olyan átlagos számú csók egy nőnek. A csókokról azt mondja, hogy "mindennapos" szerűek voltak. Előttem nem volt pasija, nem járt senkivel, csak jó érzés volt csókolózni. Ez mennyire normális?


2010. aug. 30. 17:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hogy 20-30 pasival csókolózott? Szerintem nem normális. De franc tudja. Én összesen nem csókolóztam 20 pasival, pedig már nem eggyel volt kapcsolatom.
2010. aug. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én 17 éves vagyok és összesen 4 pasival csókolóztam. Ebből egy az előző, egy pedig a mostani barátom.

Hány éves a bnőd ? Mert szerintem az a 20-30 elég sok :S:S

2010. aug. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

elég érdekes értékrendje van annak a lánynak ez nem kétség.

szerintem egy csók nem egy hétköznapi dolog amit bárkivel meg tudok csinálni mint pl.: a kézfogás vagy a "szia"

szóval kcsit érdekes a csajszi

2010. aug. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Welcome to herpesland.
2010. aug. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
hát bulizós a barinőd szerintem:)
2010. aug. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy olyan ez, mint amikor a 16 éves csődör elmondja, hogy 25 centis a farka.
2010. aug. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
vagy nagyotmondó a csaj, vagy pedig nagyon őszinte
2010. aug. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
De az milyen, hogy csókolóznak, együtt alszanak és nincs semmi? Akkor f/aszért alszanak együtt? :)
2010. aug. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
a barátnőm 18, én 19 vagyok
2010. aug. 30. 19:23
 10/13 anonim ***** válasza:
17:16: pontosabban fogalmazva: vagy nagyotmondó a csaj, vagy pedig nagyon hülye. Leáll midenkivel csókolózni. Hát kedves kérdező, nem irigyellek. :) Ki tudja előtted kiket csókolgatott.
2010. szept. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!