Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a leghatosabb mód visszasze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a leghatosabb mód visszaszerezni az exünket?

Figyelt kérdés
sziasztok...egy kicsi segítség kell eltelt 3 het szakitasunk óta,arra volnak kivancsi mi a leghatasosabb mód visszaszerezni az exünket ?????? Fontos lene,mert Szereten,,és tudom hogy ő is engemet...
2010. aug. 30. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Megmutatod neki, hogy letudsz írni egy normális magyar mondatot hibátlanul. :)
2010. aug. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha kiírtod az összes többi lányt (vagy fiút, ha te fiú vagy), akkor jó eséllyel visszaszerzed. Egyébként sehogy, nem véletlenül az exed.
2010. aug. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hülye válaszokat nem kértem... es fiú vagyok 22 éves... Szóval nekem szükségem van az exemre,mivel szeretem,és nem tudok ránézni más lányra....
2010. aug. 30. 16:44
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk, hogy mi miatt mentetek szét, mi volt az oka a szakitásotoknak. Pedig jó lenne ha leírnád... A nem tudsz ránézni más lányra problémádra pedig:

[link]

2010. aug. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hogy hogyan? Jó kérdés. Minden bnőmet így vagy úgy de megkedveltem és nem sokáig tartottak lényegtelen.... Egyiket se sikerült vissza szerezni. Értelmes válaszokra én is kíváncsi lennék.


20/F

2010. aug. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó, és? Qrvára nem írtál semmi konkrétumot, se azt, hogy fiú vagy-e, se azt, hogy hogyan és miért mentetek szét, se azt, hogy mennyi idő után. Így még tanácsot se lehet adni, főleg nem választ olyan kérdésre, hogy úgy általában hogyan szerezzük vissza az exünket.
2010. aug. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha szereted, akkor ne akard birtokolni.
2010. aug. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!