Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok a helyemben most?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyemben most?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem 1 lánnyal,1x randiztunk.Ez van kb. 2 hete.Tegnap megmondta hogy részben cigány,mivel a nagyanyja félig cigány.Ha az anyja 50 % os,az anyja 25% os, akkor ő 12,5 % os.Egyébként nem viiselkedik úgy és nem beszél úgy mint 1 cigó,és nem láttam rajta hogy cigó.Ezt most elmondtam a szüleimnek,és anyám ki van akadva, hogy mit fognak szólni az ismerősök.Én leszarnám a véleményüket,még az anyámét is,mert szeretem.Ti mit csinálnátok?
2010. aug. 30. 15:04
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Utolsó!Te hogy szerelted le?
2010. aug. 30. 15:32
 12/19 A kérdező kommentje:
Mármint anyud.
2010. aug. 30. 15:33
 13/19 anonim ***** válasza:
Egyszerűen megmondtam neki, hogy ha fejre áll se hagyom ott csak ezért. Nem tudom hány éves vagy, de én 20 voltam mikor ez volt.
2010. aug. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Én most 22 vagyok.Köszi!!!
2010. aug. 30. 15:39
 15/19 anonim ***** válasza:

1. ha annyira szeretnéd, akkor nem százalékolnál, h hány százalék cigány... szüleidnek is előadtad a képletet? és húsz százalék alatt a cigány az nem cigány csak félvér?:D


2. hidd el elő fog jönni a romavér a csajból előbb utóbb... rendelkeznek bizonyos tulajdonságokkal, ami előjön, akármilyen jó családból származik is, jobb az ilyenből kimaradni

2010. aug. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
15:42 mondj már a 2ikra példát pls..
2010. aug. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
aki kérdezi köze nincsen hozzá, irányítsd a csajhoz ha a fajtájára való kérdést tesznek fel. Te pedig tartózkodj. Senkinek semmi köze ezekhez.
2010. aug. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

ez egy jó dolog

Amit a matektanáraid eddig képtelenek voltak a fejedbe verni, azt most magadtól megtanulod.

A százalékszámitás már elég jól megy.

2010. aug. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
És akkor mi van?? Gondolom nem is tetszett volna meg neked ha nem lenne részben roma. Nyilván ez az eseted, sötét haj, kreolos bőr stb... Ha ápolt és kulturáltan viselkedik, akkor szerintem tök mindegy a szárrmazása. Inkább azon kéne gondolkodni, hogy érdemes e anyádat partnerként tekinteni, ha ennyi előítélet van benne.
2010. aug. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!