Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok a helyemben most?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyemben most?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem 1 lánnyal,1x randiztunk.Ez van kb. 2 hete.Tegnap megmondta hogy részben cigány,mivel a nagyanyja félig cigány.Ha az anyja 50 % os,az anyja 25% os, akkor ő 12,5 % os.Egyébként nem viiselkedik úgy és nem beszél úgy mint 1 cigó,és nem láttam rajta hogy cigó.Ezt most elmondtam a szüleimnek,és anyám ki van akadva, hogy mit fognak szólni az ismerősök.Én leszarnám a véleményüket,még az anyámét is,mert szeretem.Ti mit csinálnátok?
2010. aug. 30. 15:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mond meg anyudnak, hogy mégse az:D:D Amugy szerintem, ha nemlátszik rajta, akkor mibajvan?
2010. aug. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
miért kell %-okkal dobálózni?.. részben cigány.. lényegében te is lehetsz részben cigány, ha kicsit utána nézel a családfádnak.. lehet h 1%-ban csak, de lehetsz
2010. aug. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
szarj le mindenkit, s szeressed a csajt.
2010. aug. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

istenem h tenne telibe azt a matekzseni arcodat-.-....Nekem is volt fél cigány barátnőm.Semmi baj nem volt belölle,a családja szigorú volt,de nem volt velük semmi probléma.Mikor szakítottam a lánnyal akkor se akartak megölni meg ilyenek...am nálam is ki voltak akadva,de elmagyaráztam nekik a dolgokat h ehhez semmi közük és kész.Ellenezték a dolgot,de utána rám hagyták.Szval csak hajrá...a lényeg az h ne egy putris cigány kislányhoz menj:)

F/17

2010. aug. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én nem keverednék bele ilyen családba,tuti..
2010. aug. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Hát annyira nem vészes, és ha az életstílusa rendben van és tényleg nem lehet látásból megállapítani, hogy az akkor teljesen oké.
2010. aug. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Mit kell foglalkozni más véleményével??!! Ha neked tetszik, akkor szeresd tovább..de nem tudom hogy mi a baj, ha egyszer nem látszik rajta.. :)
2010. aug. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
nekem is volt ijen baratnom es szerettem ot semmi baj nem volt vele
2010. aug. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Az en apam fejbe is löne ha egy cigany csajjal, meg ha reszben is, összejönnek.
2010. aug. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem csinálnánk semmit, nem vagyunk a helyedben. De nekem is volt olyan barátnőm, akinek a nagyanyja cigány volt. Semmi probléma nem volt belőle, anyám nálunk is nehéz eset volt, de hamar leszereltem.
2010. aug. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!