Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el? Tanácsok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el? Tanácsok?

Figyelt kérdés

Hogyan mondjam el egy nőnek,hogy szeretném komolyabbra fordítani a dolgot,anélkül,hogy lerohanásnak tűnne? (3.találkozás, kölcsönös tetszés megvan, jól érezzük magunkat együtt,stb.) Nem szerelmet akarok neki vallani, csak éreztetni,hogy tovább is léphetnénk...

Légyszi normális válaszokat!Előre is köszi.


2010. aug. 30. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem ne a 3. randin vagy azután mond el neki, hohy komoly kapcsolatot akarsz. megilyedhet. esetleg késöbb. úgy 3-4 hét múlva. és addigis viselkedj úgy, mint aki nem egy 2 hetes kalandot akar. bánj úgy vele mintha már most komoly kapcsolatban lennétek (najó ne szó szerint. csak kicsit)
2010. aug. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fogd meg a kezét, öleld át stb.
2010. aug. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Megválaszoltad a kérdésed!

Nem elmondani kell a dolgot, hanem ÉREZTETNI! Testileg közeledj hozzá, fogd meg a kezéd, cirógasd meg az arcát, símogasd meg a combját, persze nem csak úgy, hanem jól időzítve, mondjuk beszélgettek, aranyosat mond és akkor. Eleinte biztos zavarba fog jönni, de az is lehet, hogy a nyakadba ugrik. Nem kell azt mondani, hogy szereted, hanem mondjuk azt, hogy NAGYON tetszel nekem, ugye tudod? Meg ilyesmik. :)

2010. aug. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az szerintem is jo, h viselkedj úgy, mintha már kapcsolat lenne!

meg szervezhetsz romantikus hangulatú randikat, ölelés,, sók, karold át vagy fogd meg a kezét, ha sétáltok....aztán persze jönnek majd egyéb dolgok is magától! :)

ha így viselkedsz, tudni fogja, h kapcsolatot akarsz, vagy h már jártok is...szerintem az ilyesmit furcsa megbeszélni

"-járnál velem?" "-igen"

2010. aug. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A tali végén mondhatnád neki, hogy milyen jól érezted magad vele...és megjegyezhetnéd, hogy "sokat jelent ez nekem". Mármint neked:) Én ha pasi lennék valahogy így csinálnám: először hagynék időt, hogy egymásra hangolódjunk, aztán valahogy így vezetném fel a témát: "nagyon tetszel nekem, jó veled lenni. El tudnék veled képzelni egy kapcsolatot." És erre biztos mondana valamit:)
2010. aug. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az egymásra hangolódás már megvan:) Átkarolás, ölelés,hajsimítás, simogatás már megvolt, nem ellenezte:) Csókkal még nem akartam lerohanni...de tényleg úgy veszem észre rajta,hogy szívesen van velem, és jól érzi magát...azért ez már csak jelent valamit:)
2010. aug. 30. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!