Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre kit tud megoldást?

Figyelt kérdés
Van egy fiú.2éve jártam vele de sajnos csak pár hétig voltunk együtt..az a lényeg hogy én még most is nagyon nagyon szeretem..és két éve csalja velem a barátnőjét..:( Én közbe le is feküdtem vele..ő volt nekem az első .. meg eddig az egyetlen akivel lefeküdtem..:( mondtam neki sokszor, hogy döntsön kettőnk közt..erre az a válasz hogy azt a lányt is szereti meg engem is meg fél h két szék közé esne ha szakít azzal a lánnyal:( de tudom hogy szeret engem ebbe biztos vagyok! de hogy vegyem rá hogy szakítson a lánnyal? hozzál kell tenni ha ugy adódna hogy a lány dobja őt..nekem ő nem kellenne...hiába imádom de ha akkor nem voltam elég jó most ahogy nincs a lány ugy jó lennék..:( áá azt úgy nem..mit tegyek?:( lassan 2éve ez megy..teljesen kivagyok:( Azt mondja azt a lányt is szereti meg engem is és nem akar elveszíteni engem..de csak azért nem kellhetek neki mert h lefekszek vele bármikor mert ez e nem igaz mert fél éve feküdtem le vele utoljára..azóta csak csók volt ,,de nagyon nagyon imádom és azt mondja neki se jó igy mert van amikor velem lenne van amikor azzal a lánnyal..aki tud segítsen, hogy hogy vegyem rá h szakítson vele vagy hogy akkor engem hagyjon békén..mert hozzá kell tenni,hogy nekem mindent megtilt..fiúkkal nem barátkozhatok meg semmi meg féltékenykedik:( segítsetek
2010. aug. 30. 10:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Akkor meg ne várj tanácsokat és ne panaszkodj.Ha ő kell neked minden áron, viseld a következményeit.
2010. aug. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
hát azzal a lánnyal hetente 1x vagy 2találkozik..velem meeg mindennap tudna..engem azért nem birna megcsalni..:/
2010. aug. 30. 12:23
 13/16 anonim ***** válasza:

mégsem akar veled minden nap találkozni....

"de tudna"

2010. aug. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
igen ez igaz:(
2010. aug. 30. 13:19
 15/16 anonim ***** válasza:

Pasi: Csaj:

-2 éve csalja a barátnőjét -szakítson az exszel

veled, de féltékeny -ha a jelenegi szakít,nem

-nem hagyja el,mert "szereti" kell a srác sem

-fél, ha szakít a lánnyal, -"szereted",lefekszel vele

elhagyod

-téged nem hagy el,mert"szeret


Mint egy brazil szappanopera. Nem szeret sem téged, hosz nem hagyja el érted a lányt, sem őt, hiszen csalja veled.

Szerintem szakíts vele, mielőtt kiderül, hogy jártok.

Amúgy meg lehet ám, hogy ő is elolvassa ezt a kérdést.

2010. aug. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
sajnos igaz
2010. aug. 30. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!